Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az, ha folyton ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha folyton ezt csinálja szex közben?

Figyelt kérdés

Van valaki, akivel alakulnak a dolgok és megfigyeltem, hogy szex elején folyton azzal kezd, hogy a puncimat kényezteti, nyalja, persze azért máshol is szokott, de az az elsődleges hogy ott és valahogy újra és újra oda tér vissza. Viszont nem úgy csinálja, mintha csak nekem akarna jót és ilyen kötelező kör lenne hanem konkrétan rengeteg időt eltöltene ott, ha nem mondanám hogy elég. Amúgy nincs ezzel bajom, csak feltűnt és kíváncsi vagyok miért van ez ? Mert korábban ilyen mással még nem volt. A csiklómat nem is annyira izgatja, inkább rendesen belém nyal, így viszont nem igazán érzek sokat. Olyan is volt többször, hogy szex közben pl. gumival bennem volt és utána újra belenyal és úgy kényeztet.

Úgy vettem észre, hogy amikor ujjal izgat, azt inkább csak kötelezően csinálja, de nem annyira élvezi, nem olyan nagy elánnal csinálja, csak azt amikor már közelítek vagy orgazmusom van. Sőt, azt is szoktam látni mintha unná amikor ujjal kényeztet. Férfiak, ti ezzel hogy vagytok, mi a véleményetek?



2022. aug. 19. 17:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan aki él hal a punciért
2022. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%

Én meg pl nyalni utálok. Az ujjazással nincs bajom, de hát azt bárki tudja magának is... :D

37/F

2022. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen imad nyalni. Ilyen egyszeru. Tedd ossze a ket kezed hogy ilyen. Ha neked valami nem passzol a technikaba kommunikald vele aztan a mennyekben leszel.
2022. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Én totál megértem. Én is nyalás-őrült vagyok, de nekem fontos az is, hogy a nő minél inkább átélje, extatikusan élvezze, és eszerint foglalkozom vele. Egyszerűen odavagyok a szeretett nő punci-illatáért, ízéért, szeretek a gyönyörű combjai között lenni, élvezni, ahogy néha hozzáérnek vagy nekifeszülnek az arcomnak, és közben hallani a kéjt, ahogy sóhajtozik, fel-felnyög, vagy az orgazmust úgy megélni, hogy benne van a nyelvem.
2022. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek ujjazni és nyalni is. Bár én kifejezetten szeretek rácupanni a csiklóra is, ha vevő erre a partner... :))
2022. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Előző életében biztos kutya volt.....

Az orális szex nálam hangulatfüggő, furcsa mód akkor van hozzá inkább kedvem ha nem gyors menetet akarok és fáradtabb vagyok. A csikló kényeztetés sem tarthat órákig mert idővel érzékennyé válhat, nálunk max 15 perc.

2022. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Biztos szeret nyalni, ezért csinálja sokáig, vagy olyan jelzéseket adsz neki.

2. Vagy nem tudja, hogyan is kellene csinálnia, vagy korábbi partnere(i) alapján ezt élvezték, ezért azt gondolja neked is ez jó.


Érdemes jelezni, mondani neki finoman és átgondoltan, hogy neked mi az ami jól esik és mi az ami nem annyira. Pasit és nőt is nagyon le tud lombozni ha ezt nem építő jelleggel mondják, ezért érdemes óvatosnak lenni. Vezesd rá 😉

2022. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ha úgy ujjaz, és simogat, mintha az ajtófélfát smirglizné, akkor az baj. Egyébként meg ne agyalj ennyit, ha a közöny látszik rajta, akkor tényleg csak rutinból teszi.

Szoval jotanács nincs. Ha te élvezed akkor joo.

Én mondjuk imádok sokáig nyalni, de soha se rutinból. Saját magamnak is élvezet :-).

2022. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én annyira már nem szoktam oda vissza lenni tőle mikor csinálja és szerintem ezt észrevette és nem akarom, hogy ez lelombozza vagy rossz legyen neki :( és igen, inkább a csikló nyalást elvezném, mint ahogy egyébként is annak az izgatását de ezt nem igazán lehet elmondani, magyarázni a másiknak, hogyan csinálja… talán én sem tudom, hogy lenne a jó, mert igazán jól még senki nem nyalt ki orgazmust okozva, talán egyszer de már az is feledésbe merült

eleinte mikor még újdonság volt, ettől is teljesen felizgultam, de mostanra megszoktam.

2022. aug. 19. 18:07
 10/28 anonim ***** válasza:
39%
Kis amatőr pts kisfiú
2022. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!