Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet leküzdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a behatolás miatti félelmet/befeszülést?

Figyelt kérdés

Röviden tömören nem volt életem legjobb élménye az első szex.

Ez miatt vannak évek óta problémáim ha akarok pontosítani 10 éve . Folyamatosan küzdök magammal,mert szeretném én is élvezni az aktust. Minden tökéletesen megy addig a pontig amíg nem jutunk oda,hogy be kellene tenni a helyere a dolgot.

Egyszerűen rám jön a pánik befeszülök ha sikerül is be engedni csak azt érzem hogy feszít és nem értem h ezen most mit kell élvezni. Voltam már pszichológusnál voltam kineziológiánál voltam én már mindenhol de egyszerűen semmi nem jó . Szeretem kényeztetni a férfit kívánom is h örömet okozzak azt is kívánom hogy nekem jó legyen de nem jönn össze. Ez miatt van hogy mondom hogy hagyjuk inkább mász ki belőlem kiverem leszopom de nem megy . Vagy épp hagyom magam és megvárom míg elmegy . Viszont vicc kategóra mert a szervezetemnek kell és jó az utánna való érzés stb

Nah mind1 túl sokat pofázok a semmiről .

Köszönöm ha elolvastad .



2022. aug. 20. 07:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Akkor csak szopd le, ennyi. Nem kell azt túlragozni.
2022. aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Szívesen máskor is.
2022. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Gondolj arra,hogy az első lökés a legjobb,én azt élvezem legjobban.
2022. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1-2 ezzel nemigazan segítettel
2022. aug. 20. 07:53
 5/18 A kérdező kommentje:
3as nekem az fáj a legjobban
2022. aug. 20. 07:53
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Kifejezetten szexuálpszichológusnál jártál már?
2022. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg először magad, egyedül nyugiban valami segédeszközzel. Szanj rá sok időt.
2022. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt az itteniek nem fogják tudni megoldani. Pszichés probléma. Szexuálpszichológushoz menj el. Az, hogy valakinél voltál (nem írtad, mennyi ideig), nem biztos, hogy neked hatásos volt, vagy hogy neked jó szakembernél jártál.
2022. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6os nála még nem (nincs rá keret)

De igazából nem tudom miben tudna Ő segíteni attól h neki is elmondom mi történt 10 éve nem fogom varázsütésre élvezni

2022. aug. 20. 07:57
 10/18 A kérdező kommentje:

7es magamnak is csak csikló orgazmust tudok okozni


Vettem én már g-pontos pici vibrit

Meg távirányítós vibri tojást de semmi .


Dildokkal nem próbálkoztam

2022. aug. 20. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!