Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél hány perc kell ,orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél hány perc kell ,orgazmusok legyen?

Figyelt kérdés

1.vastagsák számit vagy hósszúság,16-17cm péniszel is el lehet érni a célt nöknél?

2.csiklót nyalni hogy értemes

hatasa legyen?

3.újjaszni G pontnál milyen ritmusban értemes?és hány újjal?

4.pénisz pumpa ,pár percre megnagyobitja ,nincs káros hatása?,több szörös használat után ,hósszablesz véglek vagy erekcio tovább tartásában segit?

5.miért csak guminélkül megy?,a szex,gumival hamarabb megyek el mint guminélkül,célig kibirom.

6.teherbe esen barátnömnél ,hány hónnapot kell várni elég örökitö anyag(Sperma legyen?)



#orgazmus #előjáték #örökítőanyag #Pénisz vastagsák,hósszuság.
2022. aug. 20. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs hiteles statisztika! Mert rengeteg befolyásoló tényező van!

Az orgazmus képesség, a lelki, fizikai állapot, és még sorolhatnám.

2022. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem elég lenne annyi, ha az illető tud helyesen írni.
2022. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

#2

Egy összetett mondat már azonnali orgazmus? :)))

2022. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 a kérdező szövegének emésztgetése miatt lehet, hogy egy rövidebb bekezdésre is szükségem lenne most, természetesen összetett mondatokkal, ahogy írtad :D
2022. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ha még nincs késő, mert szerintem a kérdező helyesírásától néhányan már apácának álltak :)


#3 voltam.

2022. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-esként Miért töröltettétek a szabad versbe szedett irodalmi válaszomat a kérdésre és még a 2-esre is reflektáltam?

Azért mert valaki nem érti még nem biztos hogy kívül esik a válaszadáson...

2022. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 ez már velem is megtörtént. Ez van, ilyen idióták vannak erre felé.
2022. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!