Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, hogy egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy egy olyan (viszonylag) híres ember iránt kezdek vonzalmat érezni, aki már bőven elmúlt 60 éves?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés, abban is bizonytalan voltam, hogy egyáltalán a Szexualitás kategóriába tegyem-e, de végül arra jutottam, hogy ezt már ide kell.


Elég zárkózott, fiatal lány vagyok, nagyon kevés emberrel találom meg a közös hangot és még kevesebb az, aki vonz. Mostanában viszont többször azon kaptam magam, hogy egy idős író stílusa és írásai erős szimpátiát váltanak ki belőlem, és még ennél is többet, holott egyáltalán nem erotikus szövegekről van szó. Vonz a szóhasználata, a sorok mögött kirajzolódó ember, és mindig szinte bizsergetően jó érzéssel tölt el, ha tőle olvasok.


Gondolom ez rajongás, de még nem nagyon rajongtam úgy senkiért, hogy szexuális dolgokról fantáziálnék vele kapcsolatban, ez átlép már nálam egy bizonyos határt.

Az, ahogy ezt így bevallom magamnak, nyomaszt, és abnormálisnak érzem, hogy egy ilyen idős férfi vonz lelkileg (az alapján legalábbis, ami az írásaiból átjön) és mióta képeket is láttam róla, már testileg is.


Lehet, hogy ez az apakomplexus egy még extrémebb, betegebb változata lesz? Szinte a nagyapám lehetne, kis túlzással persze. Szégyellem magam emiatt, de nem tudom kontrollálni, van, hogy álmok formájában tör utat magának a kép a fejemben együttlétekről vele.


2022. aug. 21. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fellángolás, majd elmúlik. Ne szégyelld miatta magad. Nekem is volt rengeteg „rajongásom“ (crushom) idősebb ésfiatalabb korosztályból egyaránt. Pl tetszik Sahwn Mendes, de én idősebb vagyok, és akkor?
2022. aug. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád, hogy én hány halott rocksztárba voltam már "szerelmes"...


Nyugi.

2022. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt egy barátnőm, aki egy halott történelmi személlyel kapcsolatban mesélt szerelemhez hasonló rajongásról, ami testi fantáziákra is kiterjedt. Róla egyébként kiderült, hogy borderline személyiségzavaros.
2022. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a mindennapjaidat ez nem keseríti meg (tudsz rendesen tanulni, és/vagy dolgozni, ellátni a mindennapi feladataidat), és nem megy az amúgy általad értékesnek tartott emberi kapcsolataid kárára, addig szerintem teljesen rendben van ez. :-)
2022. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!