Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiúk is tetszhetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúk is tetszhetnek egy olyan csajnak akiknek eddig csak izmos barátai voltak?

Figyelt kérdés
Lányok mi a alapján választanak, mitől lesz nekik vonzó egy fiú? Alkat mennyire fontos?
2022. aug. 21. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányok úgy választanak, hogy az adott társadalomból kiszelektálják azt, aki nekik tetszik. Aki nem felel meg az elvárásaiknak annak nem lesz barátnője SOHA.

Szóval üdv a klubban! :D

2022. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"A lányok úgy választanak, hogy az adott társadalomból kiszelektálják azt, aki nekik tetszik."

csak szólok, hogy én is így választok, meg kb. minden férfi, akinek van önbecsülése

31F

2022. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"csak szólok, hogy én is így választok, meg kb. minden férfi, akinek van önbecsülése"

Az oké, de úgyis a nő fogja eldönteni, hogy van-e esélyed, vagy sem. :D

2022. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy fordítva is, ha érezhetően pályázik rád egy nő. De lehet, hogy neked ez ismeretlen dolog.
2022. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajna mifelénk még a férfiaktól várják el hogy megtegyék az első pár lépést is. Aki csak várja a sültgalambot, az jó eséllyel éhen hal. :)
2022. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Mivel többesszámot írtál.

Igaz nem tudjuk hány izmos fiúról van szó.

Megis ebből a mondataidből az jön le,hogy az a lány az izmos fiúkat szereti.

Keress olyan lányt akinek a vékonyak jönnek be.

Ez az egyik része.


A másik meg az,hogy csak te véled így lebutítani azoknak a fiúknak a lány szamára értékes tulajdonsagaikat.Nem látsz vagy akarsz mast észrevenni azonkívül hogy nálad izmosabbak.

Nem gondolod hogy talán kedvesek,vagy figyelmesek,szórakoztatóak is voltak azok az izmos fiúk?

2022. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány centi vagy és kg?
2022. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ te hány éves vagy, a nő hány éves stb.


Sokaknak kb 23-26éves korukra alakul ki az "ideál" (már aki megfigyeli magán mi jön be neki)


Ugyanis nagyon változó fiatalon. Valakik pedig idősebb korban is mindenre harapnak (ezutóbbi inkább pasikra jellemző)


Számomra pl van egy adott testalkat skála és arány rendszer, számomra mi vonzó.


Ez mindenkinél specifikus.


Az alkatot sok minden határozza meg. Csontozat, izomzat vs zsír és ezek arányai, formái.


Vannak szép vékonyabb formás alkatok, vannak nyeszlett nem karban tartottak is. Vannak nagyon izmos, szálkás vékonyak is.


Ezért felesleges agyalni, mert mindenkinek más jön be.

Valakinek az aputest, valakinek az izomagyúak... Stb.


Ha a kiszemeltednek eddig izmosabb párjai voltak, akkor nagy az esély arra, hogy azokat a fromákat kedveli.


A test pedig 1 dolog, az arc meghatározóbb sokaknál.

Kollázsba megmutogatnám mely arcvonások tetszenek pl nekem, amelyek vonzanak.


Önismerettel rendelkező, tudatos ember pedig képekkel illusztrálva is részletesen el tudja mondani mi a számára szexi.


Persze az ember egy alap szinten tartsa magát karban. Vékonyabb alkatú srácoknál is meglátszik ki az, aki karban tartja magát.

Az pedig nem egyenlő a felfújt izmokkal.


Ahogy a nőknek is van egy lágy karbantartás, amely nekem tetszik s magamon is tartom.


Ennek eredménye idősebb korban fog kivirágozni, ám korombeliek közt és köztem is már most látványos ez a különbség.

Pedig 30 vagyok.


Egyik barátunk közel 60 és minden reggel tornával startol, a húzóckodón is úgy csapatja, mint egy huszonéves. A túrák meg se kottyannak neki s mondta is, ő ilyen fitt akar lenni 90 évesen is.


Nem egy izomállat, vékonyabb normál alkat, a bőre pedig feszes a karban tartott izomzat miatt részben.


Akivel egymásba szerettek, ott elfogadott lesz alkatod is a sok más tényezővel együtt.


Az is fontos, hogy tudd ki vagy, milyen vagy, mint személyiség és ehhez passzol-e a másik személyisége.


Rendkívül összetett és részletgazdag az, hogy egy ember mitől vonzó kívül-belül.


Számomra olyan részletesen tudatosult bennem, hogy sokaknak fura vagy ijesztő, ha elmondom.


A megjelenéstől egészen a személyiségig.

Mivel ismerem magam, tudom azt is, mi nem jön be, mely tulajdonságok, személyiségjegyek azok amelyek egymással nem férnek össze.

Azaz előre gondolva tudom mik okoznak problémát, konfliktusokat.


S mik azok melyek pl semleges vagy elfoadható zónában vannak az én részemről és a másikéról is.


Ha valaki alapon tetszik, mint megjelent személy s kezdetét veszi egy ismerkedés, amely alatt olyan dolgok kerülnek felszínre témázgatás alatt, amelyek nekem is és a másiknak is dominálnak, tetszenek, legyen az eszméktől az alkotásig bármi az erősíti bennem az érzéseket.


Erre szoktam mondani: nem a tökéletes ideált keresem, ahogyan sokan gondolják, hanem azt a személyt, akivel a közös pontok minimum 90%-ot elérik, a maradék különböző pedig kiegészítik egymást.


Egyik fő alap a kommunikáció, őszinteség, hűség kíséretében.

Mint látható: itt se keveset írtam, holott magas %-ban introvertált vagyok.


Nekem most is egy vékonyabb alkatú srác tetszik. Nem tudom milyen lehet ing nélkül, de a kisugárzása, megjelenése, arckaraktere nálam nagyon betalált és sajna a kövi alkalmam a megismerésére ősz végén lesz személyesen.


Meg vagyok kattanva, hogy vajon milyen személyisége van, az esetem-e belül is? Mikkel szeret foglalkozni, milyen elveket vall stb.?

Vajon a szex témában miket szeret? Sejtéseim vannak a képei lapján és ez a tudat is vonz. S igazak-e az ezekből levont következtetéseim.


Te szerintem pl fiatal vagy s nagyon megragadta a tudatodat az alkat téma.

Vajon mennyire vagy elégedett avagy mennyire van önbizalmad?


Ha tetszik valaki meg kell próbálni. Kezdetben csak ismerd meg, ne ugorj fejest.


A randik is erről szólnak, ismerkedés, hogy a felszínen túl is bejöttök-e egymásnak vagy sem.


Kissé türelem játék.


Spanolj le a kiszemelteddel te is kezdetnek, aztán lesz, ami lesz.


Ez se egy torkon letuszkolós dolog.


Főleg, ha az ember rendes párkapcsolatot akar.

2022. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!