Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőgyógyász doktor bácsis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász doktor bácsis vizsgálatot szeretitek csajok?

Figyelt kérdés

Ha úgy vizsgálnak meg mint a nőgyógyászati vizsgálatnál.

Cici , punci , popsi vizsgálat?


2022. aug. 21. 11:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%

10

Belebetegednék, ha a párom ilyesminek alávetné magát... Örülök, és hálás vagyok, hogy nem jár. Egy felnőtt nőt nem szabadna ilyen kellemetlen és megalázó dolognak kitenni. Egyszerűen sérti az emberi méltóságot.

Majd ha elég lesz egy vérteszt és hasi uh, akkor azt mondom, oké, de ilyen ósdi módszerekkel nem lenne szabad a nőket megalázni.

2022. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%
11 te nagyon el vagy tájolva. Nem is értem hogy nem szégyelled magad, még biuzdítod is a párod hogy felelőtlen legyen a saját egészságét illetően... Mondaném hogy sajnálom, de igazábló zsák a foltját, egy normális felnőtt ember elmegy ilyen vizsgálatokra mert felelősséget vállal a saját egészségéért.
2022. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
19%

Én nem úgy látom, mint Te.

Ismétlem, nem lenne semmi bajom a dologgal, ha nem így történne a vizsgálat. Vajon mi indokolja a bimanuális vizsgálatot?? 100 éve még talán indokolt volt, de ma már van 4d ultrahang, meg minden más képalkotó módszer. Miért kellene kézzel betapintani?? Egyszerűen megalázó.

Ugyan ez a véleményem a férfiak urológiai vizsgálatáról is; egyszerűen méltatlan egy felnőtt férfihoz.

2022. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
43%
Nekem még egyik nőgyógyászom se tapintott be kézzel. NEm tudom hol olvastál ilyen hülyeséget, de ilyen nincs.
2022. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

14

A bimanuális vizsgálat: két ujj a hüvelyben, a másik kézzel a hasat nyomkodja.

[link]

Sajnos része a protokollnak.

2022. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
69%

Én nő vagyok, hidd el nem egyszer voltam már orvosnál, és nem nyúlt senki fel. Kenetet vesz egy palcaval, hüvelyi ultrahangot csinál és kész.

De amúgy ha egy orvos fel is nyúl akkor mi van? Mi hátránya lesz ettől a nőnek, vagy milyen sérelem éri? A szülés közben is van hogy indokolt benyulni sőt. Akkor szülni se engeded a párod ha terhes lesz?

Ha ennyire frusztrál ez az egész, aminek amúgy semmi alapja, akkor menjen női orvoshoz, ha szeretnéd tudok is ajánlani egyet, de ne ilyen okorseg miatt ne menjen már valaki el egy olyan vizsgálatra ami az életét mentheti meg

2022. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%

16

Őszintén furcsállom, hogy sosem volt bimanuális vizsgálatod, pedig része a vizsgálatnak, a linkelt tájékoztató is írja.

Nagyra értékelem a jó szándékod, de szerintem nem értettél meg igazán... Mindegy, hogy férfi vagy nő az illető orvos. Teljesen mindegy. Az a szituáció, kiszolgáltatott, megalázó helyzet az, ami taszít.

Nem vagyunk már fiatalok, tartunk is pár betegségtől, de a ráktól pont nem. Én pl. rettegek attól, hogy sztrókot kapok és lebénulok (van ilyen ismerősöm; cégigazgató volt, most meg egy darab hús). Ez ellen gyakorlatilag semmit sem lehet tenni - lutri. A prosztata- és méhnyakrák évente párszáz esetet jelent a kb. hatmillió felnőtt lakosból. Nem vagyunk a rizikócsoportban: monogám kapcsolat, (valószínűleg) nincs hpv, nem volt rák a családban, nem dohányzunk, nem iszunk. Ezzel megtettünk -úgy érzem - mindent.

2022. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Tégy legjobb belatasod szerint, nem az én életem. Bár szerintem ezer rosszabb orvosi vizsgálat van mint ez, és nem egészen értem hogy felnőtt emberek hogy tudnak ennyire viszolyogni egy pár perces vizsgálattól..

De mint írtam nem az én életem, nem igazán jutunk közös nevezőre úgy látom, meggyőzni meg nem akarlak minden áron. :)

2022. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

#11

Miért betegednél bele.

2022. aug. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%

18

Köszönöm.


19

Pl. azért, mert ilyen kellemetlen, megalázó vizsgálatnak kell(ene) alávetnie magát értelmes, felnőtt nőként. Vagy, mert el kell(ene) tűrnie, hogy egy tök idegen matasson a legintimebb testrészében, esetleg feldugjon ezt-azt. Az ilyen vizsgálatok sértik az alapvető emberi méltóságot.

2022. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!