Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés visszatartani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés visszatartani, késleltetni az orgazmust férfiként?

Figyelt kérdés
Mikor érzed hogy már csak pár löket kéne, de inkabb megállsz kicsit.
2022. aug. 21. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld ki
2022. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyre fokozódik bennünk ilyenkor az érzelem. Sokszor előfordult szex közben, hogy már csak pár löket kéne, de egy időre megálltam, hogy csillapodjon ez az érzés, illetve, hogy hosszabb legyen az aktus. Fokozódik a vágy és a végén mikor az ejakulációra kerül a sor, az maga a Mennyország. Minél tovább tart visszatartani/késleltetni az orgazmust, annál jobban esik a végén elmenni
2022. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem késleltetni, baromi izgató számomra sokáig a csúcs közelében lenni és utána extra intenzív orgazmusom van, többnyire sokkal több spermám is jön.
2022. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgalmas, sokkal nagyobb az élvezés utána. Mikor már nagyon közel vagyok, az egy felfokozott állapot, szinte percekig tudok az orgazmus közelében "lebegni" így.
2022. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sokkal sokkal jobb mint ha csak az lenne az aktus célja hogy minél hamarabb a csúcsra juss

Ha elhúzod akkor egyrészt közbe is nagyon jó érzés, másrészt mikor végül elmész az lénylegesen intenzívebb érzés lesz + az aktus is tovább tart így, ami szintén jó

2022. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szoloknak.Minel tovább vissza tartod az elelvezest,annál jobb érzés lesz.Igy meg a párod is orgazmushoz juthat.Te pedig többszörös erővel loheted a huvelyebe a spermat.Nagyobb lesz az esely a gyermek nemzesre is.
2022. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!