Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ha két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha két kolléganő ilyenekről beszélget?

Figyelt kérdés
Kint voltak ilyen cigi-kávé szüneten, és az egyik nő a másiknak ruhákat mutogatott (magáról fotót benne), hogy a másik szerint melyiket vegye meg, ha meg akarja lepni a pasiját egy szexi darabbal. A nők beszélnek ilyenekről egymással, hogy milyen szexivel lepje meg a pasiját, ami nyilván szexet szülne?😅 Nektek pasiként nem esne rosszul, hogy a barátnőtök ebbe egy idegent avat be és ezekről dumálnak csak úgy szünetben? (26-28 éves nők)

2022. aug. 22. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ferfiak is beszelnek egymas kozott ki kit dugna meg
2022. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért esne rosszul?
2022. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők szoktak ilyenről beszélgetni, ebben semmi fura nincs.
2022. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan kollégám, akivel simán megtárgyalhatnám :D

És még komoly érveket is kapnék, hogy melyiket érdemesebb megvenni.

2022. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A nők ezeket mindig megbeszélik, nem értem mi olyan meglepő ebben

L

2022. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem mi ezen a meglepő, még pasiként semm
2022. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők ugyanúgy szeretik a szexet és szoktak róla beszélgetni mi ebben a meglepő? Igaz teljesen máshogy közelítik meg és más dolgokat emelnek ki benne. Az hogy melyik rucit vegye fel semmi olyan nincs benne amit ne beszélhetnének meg egymás között.
2022. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

A feleségem a barátnőjének mondta, hogy ő sosem kapná be, fúúúj (tényleg nem kapja be)! A barátnője helyeselt, hogy ő sem, mert ő is undorítónak tartja. a barátnő hazudott, mert simán megtette már nekem.

Tehát mindent kibeszélnek, még ha hazudnak is időnként...

2022. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőimmel konkrétan megbeszéltem már, hogy kivel mit es hogyan csináltunk, nem nagy dolog
2022. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

#8 nem időként. Folyton!!! Neked, egymásnak, sőt, saját maguknak is, a nők sunyik és alattomosak. Ritka amelyik nem, tegnap beszélgettem egy öreg nővel, 57 évet élt le a férjével - meghalt neki - és azt mondta, ő nő, de hogy a mai nők sokkal rosszabbak mint a férfiak.

Ezt már a második nőtől hallom mostanában, az egyik ismerős, aki mondta, a második meg ez a nagymama korú.

Azért itt már jó erősen el kell gondolkodni.

2022. aug. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!