Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokhoz elsősorban: Párok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz elsősorban: Párok között szex közbeni együtt lét közben, sima csikló vibrátor használatáról mi a véleményetek / tapasztalatotok nőként?

Figyelt kérdés

Első sorban a nők tapasztalatai felé szeretnék kérdezni.


Férfi vagyok, több éve vagyok a párommal együtt, és nagyon rendben vagyunk minden tekintetben. Szexuális téren sem hagyott alább semmi még évek múlva sem, és rettentő jókat tudunk szexelni, elég sokat is.

A páromnál eltudom érni a hüvelyi orgazmust is, de nyilván nagyon imádok törődni a csiklójával is és együtt létek alatt több orgazmust is eltudok nála érni mindig, és "megremegtetni a lábait" is :)


Jött egy olyan gondolatom, hogy férfiként szeretném hogy a lehető mégjobb legyen neki és megtudja ismerni nőként a testének gyönyöreit maximálisan, ezért gondolkodtam egy csiklóvibrátor használatán. (Több rezgés erősségű, csendes motoros stb). Csak egy ilyen diszkrét odatartható csiklóvibrátort, amit kezelhet ő és éppenséggel én is.


Nem érzek benne férfiként belegondolva "vetélytársat", inkább felizgat a gondolat hogy akár én is játszhatok az eszközzel rajta, vagy fokozhatja a behatolás mellett az élvezetet és nyilván az ö öröme az én mégnagyobb örömömet idézi elő.


Nyilván nem szeretném mindig használni, hisz csodálatos tud lenni egy sima érzéki "szeretkezés" is amikor úgy adja ki, ezt úgy gondolom lehet így kezelni (?)


Szerintetek ez rendben van így, vagy ez egy felesleges gondolat lenne?

Úgy vagyok vele, ha nekem valamiért mégsem jönne be, vagy esetleg neki nem fekszik valami miatt, akkor még mindig hagyhatjuk a fenébe a próba után.


Olvastam pár olyat dolgot is, hogy "hozzá lehet szokni" a csiklóizgatóhoz, és esetleg egy "kinyalás" vagy ilyesmi inger, már sokkal nehezebben tudná eljuttatni a csúcsra, mint csiklóvibrátor használat előtt, tehát "hozzátud szokni"?


Kérlek nyugodtan írjátok ki a tapasztalatokat és véleményeket, nem gáz ha hosszú. Egy érett döntésnek gondolom részemről és szeretném neki a maximális élvezetet :)



2022. aug. 23. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Középkorú pár női tagja vagyok, egyszer mi is vettünk egyet, kíváncsiságból. Hát, valahol a szekrény mélyén tuti megvan még, de hogy egyikünk elvárását sem hozta, az fix. Érzetre sem volt olyan, amitől egyáltalán elélvezni lehet ( pedig nem egy ócska bóvlit vettünk) és a hangja is zavaró volt.
2022. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 ohhhh értem.

Persze embere is válogatja ezt.


Nyilván agyalóba vagyok, mert 2 éve vagyunk együtt, és nem tudom hogy feltétlenül elkell e lőni minden újdonságot ilyen hamar, ha épp most semmi nem kívánja köztünk a fűszerezést, újítást. Hisz akkor mi marad a későbbi évekre? :D


Ő is úgy van evvel, hogy ilyen mindegy alapon, nem ígényli szerinte ráér később is, amikor tényleg esetlegesen kellene egy újítás.


Csak gondoltam megkérdezem itt a tapasztaltabbakat :)

2022. aug. 23. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi erre a célra elektromos fogkefét használunk.

Többféle vibrátort próbáltunk, egyik se jött be igazán, Womanizerre meg sajnáltunk volna 50ezret költeni.

Nekünk nagyon bevállt, garantált csikló orgazmust okoz miközben a férjem farka bennem van, a legjobb...

Nyilván nem minden szexnél használjuk, így nem szoktam hozzá annyira, hogy ne tudnék elélvezni a nyelvétől is pl.

De kiegészítésnek, vagy olyan esetben ha valamiért a mielőbbi garantált orgazmus a cél, tökéletes.

2022. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 13 év után vettünk. Az a nyuszi fajta, csikló izgató is van benne. Szerintem nem lehet hozzászokni. Nekem még nem sikerült. Hagyjátok meg későbbre szerintem.
2022. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Köszi a választ !:)


#4 Milyen szempontokból lenne jobb szerinted későbbre hagyni, amiért ezt tanácsolod? Amíg nem kívánja a helyezt az újítást, addig felesleges ilyenen gondolkodni?

2022. aug. 25. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi az elején nagyon meg voltunk... Nagyon (volt napi 2 néha 3),nagyon és szépen lassan kikopott. Az friss kapcsolat után betöltőzőt próbáltuk és most ezt. Jó az újítás és tényleg fel tudja dobni, de én nőként azt mondom, hogy jelenleg többet használom egyedül, mint közösen (jó 13 év után). Amúgy az élvezethez sokat ad, bár igazából amennyiben a behatoláson túli csikló izgatás a cél kb ugyanannyit tud mint a te vagy az ő keze (csak nem fárad el).
2022. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Akkor a helyzetünk alapján, amit leírtam a fő kérdésben és egy válasz kommentben, te sem érzed indokoltnak, és ez még bőven ráérne?

2022. aug. 25. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Leghullamos csiklo izgato nagyon jo szex kozben is.
2022. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Leghullámost használok, szex közben brutál orgazmusom lesz. Kézzel vagy nyelvvel ez nem elérhető hatás. Szerintem jó a változatosság, más játékszer is van. Váltogatni kell a dolgokat.
2022. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi sokszor bevetjük egy kis plussznak,mert nekem általában több időre van szükségem mint neki,léghullámos izgatót használunk én nagyon szeretem.
2022. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!