Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szélsőjobbos csajok jobbak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szélsőjobbos csajok jobbak az ágyban, mint mások? Ha te ilyen lány vagy, mesélnél arról, hogy milyen vagy a szexben, miket szeretsz, mi alapján választasz partnert?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem politizálok. Kicsit sem érdekel. Most akkor mi van!?
2022. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
+1 szavazat a cigányokra,zsidókra, minden barna és kreol bőrűre, és persze keleteurópaira.
2022. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Szélsőjobbosnak lenni, illetve bármilyen ideológia iránt elkötelezeződni inkább tájékozatlanság, mint agyi elváltozás következménye.

Igy a szélsőjobbos lányok valószínűleg éppolyan sokfélék, mint a nem szélsőjobbos lányok.

2022. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy én szélsőjobbosnak számítok e. Rasszistának mondanak, nem teljesen alaptalanul. Liberális semmiképpen sem vagyok. A férfi-nő kapcsolatok híve vagyok az egyes számú gendersemleges személy-kettes számú gendersemleges személy helyett. Ami ugye ma már szélsőséges homofób náci kirekesztő Orbánista Putyinista ésatöbbi. Ja és itt is neveztek már fajgyűlölőnek, mert csak fehérekkel feküdtem le és később sem tervezem máshogy. Még jó, hogy az emberi szabadságjogok korlátozásáért és a nők elleni elnyomásért hisztizésbe belefér megmondani, kivel kell szexelnem, hogy PC legyek. Szánalmas liberális képmutatás.


A szexben amúgy nem vagyok konzervatív, leszámítva azt, hogy a most divatos férfi-női szerepek felcserélése és a divatleszbizés nem az én világom. Ahogy írtam, diszkriminálok bőrszín szerint, ezért lehet utálni, ha jól esik.

2022. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a hülyeség egyes válaszoló?

A cigány csajok messze elkerülik a szélsőjobbos csajokat, mert tudják hogy nem érdemes velük kötekedni.

2022. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt már szélsőjobbos partnerem (nem politizálni akartam vele hanem dugni), semmivel sem volt jobb/rosszabb mint bárki más. Nincs semmi köze a politikai nézeteknek a szexualitáshoz.
2022. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Orgazmus közben Adolf Hitler nevét sikoltják.
2022. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom…. A szélsőjobbosok általában homofóbok is.


Ebből adódóan pedig sokszor elítélnek mindenféle izgalmas dolgot, mint a hármas, az anális szex, stb.

Sőt, sokszor meggyőződésük, hogy a szex a gyereknemzésre van, ami egy hatalmas baromság és ebből adódóan prűd magatartást tanúsítanak.


A másik “gyakori” eset (bár a fentinél ritkább) meg az, hogy pont hogy nagyon nyitottak szexuálisan, engedik seggből szájba, teljesen alárendelődnek a pasinak és még látens homoszexuálisok is, csak nincs annyi gerincük sem, hogy maguk előtt felvállalják… Így a hálószobában meg lehet velük csinálni mindent, az “normális”, de azért mások felett meg ítélkeznek és meg akarják mondani, hogy mások hogy éljenek. Szóval összességében az ilyen elég gusztustalan féle ember.

2022. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5: putyin rossz helyre indult nácitlanítani...

Szánalmas, hogy ilyen emberek szaporodnak.

2022. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

4


Jó arc lehetsz. :)

2022. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!