Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi felé érzek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi felé érzek nagyon erős vonzalmat, nem értem miért mert nem az esetem, de érzem, hogy müködik a kémia, akkor ez nála is ugyanúgy meg van?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos ezt csak ő tudja!

De nem hiszem! Sajnálom ha csalódnod kellett!

2022. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Sajnos az, hogy benned ez meg van még nem garantál semmit a másik fél részéről, legalábbis a saját tpasztalataim alapján. Nekem több esetben is előfordult, hogy szokatlanul erős vonzalmat erős éreztem valaki iránt, ami olyan inzenzív és nyílvánvaló volt, hogy nehezn tudtam elképzelni, hogy ne lenne kölcsönös, pedig kiderült, hogy nem az. Illetve ilyen szituáció fordított módon is tövvször meg esett velem, tehát az ember saját érzései sajnos sokszor nem annyira jó támpontok arra, hogy el lehessen dönteni ilyen kérdéseket.
2022. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk gondolatolvasók, de attól hogy neked bejön valaki még nem jelenti automatikusan azt hogy a másik oldal is így van vele.
2022. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!