Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy elkaptam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy elkaptam valami orális szextől??

Figyelt kérdés
Nem ismertem a pasit előtte, csak úgy jött a dolog, mindketten ittasak voltunk. Ez vasárnap este volt, hétfőn nem igazán volt bajom, viszont tegnap reggelre elég kellemetlen szájszagom lett és kis fehér, pattanásszerű dolgok vannak a szájbelsőmön. Komoly dologról van szó, amivel irány az orvos, vagy csak valami allergiás reakció lehet?? A pasinak még nem írtam. Köszönöm!

2022. aug. 24. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban... ez viszont nem STD, inkább valami bakteriális fertőzés. Phlogosol.
2022. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Elkaphattál bármit, mi ezt nem tudjuk megmondani távolról.
2022. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
allergiát kizárnám, hiszen akkor nem fogalmazódott volna meg benned a kétely. de próbáltad a fogmosást? ki tudja?! lehet a múltkori randi végeredménye maradt ott, és elég egy alapos fogmosás hogy eltűnjön. azért nem árt ha elmész egy orvoshoz...
2022. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Kankó lesz az.
2022. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gumit nem húzott, én sem gondoltam hogy ehhez kellhet. A végén a számban ment el. Nem emlékszem, hogy bármi gyanús lett volna, bár azért eleget ittam, így nem emlékszem biztosan. A fogmosást nyilván "próbáltam"...mint ahogy általában minden ember reggelente és este... Fájdalmaim nincsenek, de a szájszag nagyon kellemetlen valamiért, munkába sem mentem emiatt. Kezeléssel mikor fog ez elmúlni?
2022. aug. 24. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy. Több mint 100 nővel voltam azt sehol semmi
2022. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én azért elmennék orvoshoz. Orális szextől is el lehet kapni pont ugyan azokat a betegségeket mint a hagyományos szextől, így nem árt ha kérsz a partneredtol egy friss szűrést, az ilyen egyéjszakásokat meg kerülöd.
2022. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
kell neked minden mosatlan dolgot a szádba venned!!! menj dokihoz, és előzd meg a nagyobb bajt egy kezeletlen kórság ellen. ha meggyógyultál, írj rám merre laksz, ihatnánk valami erőset.
2022. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy afta lesz valószínűleg. Nem komoly dolog. Magától elmúlik úgy 4-6nap alatt. Fájni fog és csípni de nemlehet vele mit kezdeni max erősebb alkohollal beecseteled és egy ideig jó lesz. Valami baci bejutott a szádba.
2022. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valamivel rosszabb lett, voltam ma orvosnál, durva gombás fertőzés, vélhetően ettől sajnos, azt mondta. Az utcára sem megyek ki amíg ez el nem múlik... Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!