Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, reggeli merevedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, reggeli merevedés csak reggel van, vagy akkor is, ha napközben keltek fel? N 20+

Figyelt kérdés
Az eddigi barátaim közül reggel szinte mindig állt nekik, volt, akinek akkor is, ha délutáni szundibol ébredt. Hogy működik ez akkor?

2022. aug. 25. 00:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Reggel kb mindig,napközben meg teljesen random időpontokban áll fel,s merev!


Persze,ha egy nő kényeztetne,vagy megcsókol,akkor is...


Te mikor,s minek hatására nedvesedsz be,kedves kérdező nő,Hölgy?


Ha itt nem szeretnéd elmondani,privátban is nyugodtan rám írhatsz,ha van kedved!


Szivesen beszélgetnék veled!

2022. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A reggeli merevedés nem a Holdfázisok miatt van, hanem a kipihent, ellazúlt test miatt.
2022. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ahogy beindul a vérkeringés, erekciód lesz. Semmi köze a kanossághoz, egyszerűen vérkeringés.
2022. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ nálam attól, hogy hogy aludtam. Most pl egész éjszaka forgolódtam, folyik rólam a víz és nem keltem kipihenten. Ilyenkor soha nincs reggeli merevedésem. Dettó ugyanez, ha órára kelek. Amikor a hűvösben, mélyet alszom, és magamtól kelek, akkor meg szokott lenni (akkor sem minden nap).
2022. aug. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67 évesen még több alkalommal ébredek mereven. Sokszor olyankor ha este szeretkeztük.
2022. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem minden felkeléskor áll, mindegy milyen napszak van
2022. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!