Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg könnyebb harmadik félnek lenni, mint egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki rendszeresen kapcsolatban lévő nőket ketyint meg. Azt mondja sokkal könnyebb megszerezni így egy nőt, mint folyamatosan vigyázni rá egy kapcsolatban. Ilyenkor jön a nők szokásos szövege, hogy már nem éreztem nőnek magamat melletted.
2022. aug. 25. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
..és milyen igaza van!
2022. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem..ha szereted a másikat akkor elég szar dolog 3.nak lenni
2022. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Csak szex kapcsolat van akkor szivesen csinalnam
2022. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szereti ezeket a nőket, de azt mondja ilyen céges bulikon simán meghúzza a több éves kapcsolatban lévő nőket is. Főleg ha isznak is egy pohár bort. Mindig sírnak neki, hogy már nem olyan odafigyelő a férj stb. De hát hogy lehetne folyamat figyelni a párodra, mikor vannak azért más dolgok is.
2022. aug. 25. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam szerető, kifejezetten szar volt. Nekem nem megy.
2022. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig jó "buli" amíg túl nem gondolja (be nem szerelmesedik) valamelyik fél. Egyébként meg - bármily hihetetlen - a nők is szoktak félrelépni ugyanúgy egy sz.r kapcsolatban. Ettől még NEM mind. A haverod meg tud csajozni ennyike, ugyanúgy fel tudná szedni a szingli csajokat is. Ugyanaz a "tudomány" kell hozzá.
2022. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni, amit írok, de legalább őszinte vagyok.


Ha nem szerelmesedik a harmadik fél ez egy aranybánya.


Igen, ez egy panelszöveg:


"Nem figyel oda rám már a férjem stb"


Én meghallgattok, hümmögök, bogarat ültettek a fülébe: "hát lehet van valakije" vagy "vicces gyerek, de nem egy igazi férfi, melléd nem való" stb.


Hát, igen az élet ilyen: vannak betegségek, sok munka, rossz kedv.... amikor a férj nem figyel oda :)


S ilyenkor le lehet csapni.


Adni egy trailer verziót a randikon, ami könnyebb arra a pár órára rendbe tenni magunkat.


Kapcsolatban persze nekem is lennének sok szar korszakom, felszínre kerülnek a rossz tulajdonságaim, az ellentétek stb... de azt ugye nem kell bemutatni már ,:)


Az marad a férjre, ő elviseli majd a feleséget, amikor a feleségnek vannak rossz korszakai: betegség stb. :)

2022. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez így van 7es, ment a plusz.
2022. szept. 12. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!