Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akadnak itt egyenruhások,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadnak itt egyenruhások, akik szoktak intim képeket készíteni magukról az egyenruhájukban és ezt szívesen meg is osztanák másokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés magyar egyenruhás (legyen az katona vagy rendőr, börtönőr vagy egyéb rendfentartószerves) intim képpel találkoztam eddig a neten és ezt az űrt szeretném magamban betömni :D

Esteleg tudtok olyan oldalakat mondani ahol találkozhatok ilyen képekkel vagy emberekkel?

Előre is köszönöm :)


L



2022. aug. 25. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem ilyen körökben mozgok de szerintem ez az egyenruha megszégyenítése. Jobb ha az ilyen hagyja is a dolgot..
2022. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
#5 nyugi pasi írta ki a kérdést 😅
2022. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános oldalon nem fogsz ilyet találni. Büntetés jár érte, ha ilyen képet feltölt valaki.
2022. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a feleségemet is nagyon be tudja izgatni a ruhám, pedig az csak erdészeti egyenruha.

Inkább próbálj meg olyan pasit szerezni magadnak aki ilyen körben dolgozik és tépd le róla a ruhát.

2022. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb katonának, rendőrnek, bvsnek stb. azért nincs olyan teste amit a filmekből elképzelnek az emberek, persze van aki odafigyel a kajára/edzésre, vagy olyan beo.ba van hogy muszáj napi szinten edzenie.. De hogy pont egy ilyenbe fuss bele arra kevés az esély szerintem.
2022. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyen foglalkozású és ilyet csinál, az nagy hülye. Ugyanis, ha lebukik, még hadbíróság is lehet belőle, mert rossz fényt vet a testületre. Valószínűleg bűncselekmény is, mert az egyenruha az állam védelmi erejét képviseli. Amikor viseli valaki, akkor szolgálatban van és hivatalos személyként jár el. Magánemberként civilben ő is többet megtehet, de nem mindent. Valószínűleg az állásba kerül, ha nem egyenruhában is, de kikerül a nemi szerve képe az internetre. Pl. egy tanárnak vagy egy polgármesternek is hasonlókkal kell szembenézniük, ha ilyet csinálnak.
dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom hogy ha kikerülnek ezek a képek, akkor mekkor baj lehet ebből. És ezért is tudnám ezeket diszkréten kezelni. Rendfenntartó szervnél dolgozom, a fétisemet ez is táplálja, hogy minden nap látok egyenruhásokat. Csak nem úgy, ahogy a fantáziáimban megjelennek. :)
dec. 15. 23:54
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne sodorj mást bajba! Ha ez a fétised, akkor kerülj intim kapcsolatba ilyen pasival és élőben nézegesd a hálószobádban. Gondolj bele, hogy valaki mennyit dolgozott azért, hogy rendőr legyen és erre alapozta a jövőjét, a megélhetését! Ne kockáztasd mások karrierjét!
dec. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!