Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Változókorban lévő Hölgyekhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változókorban lévő Hölgyekhez és Hölgyek párjaihoz szólna a kérdésem. Libidó teljes megszűnése a változókorban mennyire jellemző? Teljes szexmentes állapot a változókorban? Visszatérhet e a vágy a változókorban?

Figyelt kérdés
Kereken ötven éves korban lévő egészségesen élő, fiatalos és fitt, jó ,rendezett körülmények között élő gyermektelen pár vagyunk élettársi kapcsolatban. Szeretjük és tiszteljük egymást, kiegyensúlyozottan viták nélkül élünk. Öt éve mióta 45 évesek lettünk nincs köztünk semmilyen szex és intimitás. Párom ezt a változókornak tulajdonítja be. Párom ugyanolyan csinos mint volt egy dekát sem hízott, rendszeresen megjön neki a havi vérzése egyenlőre. Én magam is egy kimondottan jó kondiban lévő egészséges pasas vagyok. Nem csaltam meg a párom de egészséges férfiként pokoli ezt megélni ,hogy hozzá sem érhetsz a párodhoz és ő sem ér hozzád. Milyen tapasztalataitok vannak e téren?

2022. aug. 26. 12:29
1 2
 1/16 Akis_hamis ***** válasza:
100%

Ha a piros napok ugyan úgy vannak,akkor ott nincs változó kor.

Vagy én gondolom rosszul?

Én valami mást sejtenek a háttérben.

2022. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi gond.

Viszont nincs ott változó kor ,ha rendesen,időben jön meg neki.

F50,n 48.

2022. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Attól, hogy még vannak "piros" napok már valószínű, hogy elkezdődött a változó kor.Évekig tartó folyamat, mikor a homrmonok már nem annyira termelődnek, nem egyensúlyban.Nem akkor kezdődik mikor már nem jött meg, sőt van akinél az utolsó években egyik hónapban megjön, másikban nrm.Fokozatos.A lobidó csökkenés lehet ettől,valószínű, de mindenkinél más.Nőgyógyászával érdemes erről beszélni, vannak mar hormon pótlások, hogy az ember jobban átvészelne a változó kori éveket
2022. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos nem csak libidó csökkenés hanem a nemi vágy teljes elvesztése történt. Nőgyógyászával nem hajlandó erről beszélni és hormonpótlásról pedig pláne nem akar hallani mert őt ez nem zavarja. Gondolom a változókor után ami ki tudja hány év után jön el sem lesz pozitív változás.
2022. aug. 26. 13:19
 5/16 A kérdező kommentje:
*Nem vagyok nő és nem tudok női aggyal gondolkodni. Viszont félelmetes látni,hogy egy nő a szeretett párjától ennyire ne vágyjon ha nem is szexre de egy kicsit intimebb simogatásra , összebújásra. A kézen fogva sétálást ,reggeli puszit igényli de otthon az ágyon meg kell tartani a min 50 cm távolságot. Együtt nem lehet vele aludni. Még egy jóleső fejsimogatást sem kapok évek óta ellenben azt folyamatosan hangoztatja, hogy engem szeret a legjobban és velem akar élni. Nem értem én ezt.:(
2022. aug. 26. 13:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismerős.....
2022. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Akis_hamis ***** válasza:
100%
Hát, sajnállak rendesen. Nagyon nehéz helyzetben vagy. Ha keresel máshol testi örömöt az a baj, ha hűséges vagy, akkor beleunsz.
2022. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs neki más?

Elismerés, ha 5 éve így bírod!

2022. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nincs neki más erre a fejemet merném tenni.
2022. aug. 26. 14:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Párterápia?

Elképzelhető, hogy olyan vágyai vannak, amiket nem tud, nem mer megélni veled és elmondani sem meri/akarja. Emiatt lehetnek önértékelési gondjai, és így jelentkezik rajta. Nem kezdeményez, nem enged semmit, de attól legbelül még szeret, te vagy a szövetségese, a lelki társa, élete párja.

2022. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!