Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem elsősorban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem elsősorban, hogy az létező jelenség, hogy egy férfi nem szép, mégis vonzó?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi teszi azzá? Nem a pénzre gondolok.

2022. aug. 26. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálam a humor az, ami nagyon megszépít egy férfit.
2022. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Igen

Volt már olyannal dolgom aki nem egy 10/10es adonisz de olyan dumája és kisugárzása van hogy alig vártam hogy megb*sszon

2022. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hú, ez jó konkrét lett, köszi 😄
2022. aug. 26. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
A nőnek kell szépnek lennie, a férfinak meg gazdagnak, az szépíti meg a hájas diszn.t is pandamacivá !
2022. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem a szépség az egyetlen tényező amit nézek a másikban.

Volt olyan partnerem aki nem volt kifejezetten vonzó számomra, alacsony is volt és volt rajta egy kis felesleg is, mégis imádtam vele lenni. Nagyon tájékozott volt, jókat beszélgettünk, szuper humorérzéke volt, és rengeteg közös érdeklődésikörünk volt.

2022. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a mostani szerelmem is ilyen.


Vonzódom hozzá mert nagyon határozott személyisége van, mindig a társaság középpontja, nagyon nagy dumás, nagyon jó a humora, de ugyanakkor úriember is tud lenni ha rólam van szó. A pénzügyi helyzete is stabil, bár sosem érdekelt a pénz de benne tetszik hogy nagyon hajt azért hogy mindig sok legyen neki. Nagyon igényes, mindig számít neki hogy a legjobban jelenjen meg mindig és mindenhol. Hihetetlenül kedves az emberekkel, rengeteg barátja van, és nem fél szembemenni senkivel sem hogy megvédje magát vagy az embereket akit szeret.


Kinézetre nem az esetem, sőt... Első ránézésre engem taszított. Mégis ezek a tulajdonságok annyira vonzóvá teszik a szememben, hogy meghalnék érte annyira nagyon szerelmes vagyok.

2022. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többször is volt ilyen, hogy a kedvességével, bókjaival levett a férfi a lábamról, de oly annyira, hogy utána már nagyon megtetszett maga a férfi is, pedig először nem is tetszett. :)

L

2022. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy dögös szexi férfias parfüm is csodákra képes 😁
2022. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenkinek!
2022. aug. 26. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!