Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi folyik itt és mi lehetne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik itt és mi lehetne a legjobb hozzáállás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Korábban udvarolt nekem egy fiú, de nem lett belőle semmi (akkoriban még nem is annyira akartam). Inkább egy olyan csajjal jött össze aki domináns és rámozdult. Utólag rajtam veri le, hogy ha én akkor rámozdulok, ma én vagyok a barátnője. Nagyon sokat emlegeti és a hanglejtéséből meg a sóhajaiból érzem hogy bánja hogy akkor nem jöttünk össze. Az utóbbi időben mégis elkezdett közeledni felém. Röviden az történt hogy lefeküdtünk, ami mindkettőnknek jó volt. Elmondta hogy imádta ahogy csókoloztam vele és a barátnőjének is megtanította hogy hogyan kell és azóta ők is így csinálják. Valamiért rosszulesik hogy érzem a tekintetéből, az érintéséből, hogy bejövök neki, de nem mer lépni a barátnője mellől. Azt mondta hogy az a kapcsolat működik, nem tudja velem milyen lenne és nem akarja mindenét elveszíteni meg hogy imádja a barátnőjét. Erről beszélt is, hogy próbálná magát visszafogni, de ahogy meglát, akkor az jut eszébe hogy mennyire akar engem. Meg hogy van bennem valami olyan beindító dolog amit a többi lánynál a barátai közül nem érez és hogy megbízhat bennem. És hogy bár a kapcsolatában akar maradni, de nem tud tőlem sem elszakadni. Állítása szerint belém nem szerelmes, pedig már kérdezte azt is hogy a jövőben itthon tervezek-e maradni. Amikor magam alatt voltam, akkor próbált vigasztalni, hogy higgyem el hogy jól nézek ki, mert mással nem csalná mrg a barátnőjét. Mondta hogy szerinte nagyon jó csaj vagyok és jól jár az a pasi aki engem választ, és nem ilyen "hülygyereket"érdemlek mint ő.

Eleinte ő nem akarta a csókot, de amióta kipróbáltuk, ő csókol meg engem. Fél év után ujra találkoztunk, elkezdrtt szakadni az eső, momdta hogy gyerünk fel hozzá, ott azonnal letepert és nagyon keményen megdugott, nagyon élveztem mert sok olyan dologról is kiderült bogy szeretem amit eddig még nem próbáltam. Én is nagyon vonzódom hozzá, szeretem is, és nagyon nehéz lenne bármire is nemet mondani. Azt monfta hogy ő ezt szerrtné folytatni és rendszeresen dugni, viszont csak élvezni akarja, mást nem lát mögé. Engem viszont nagyon elkeserít, mert nálam érzelmi alap is van, és mindig nagyon szomorú vagyok, mikor velem csak 1 napot tölt el, a barátnőjŕvel pedig mindrgyik másikat. Amikor megkérdeztem hogy miért a csaját választja, azt mondta hogy azért mert ő helyben van, egy városban laknak meg nem venné be ha azt mondaná hogy kiszeretett belőle. Elég jól megérzem az emberek érzéseit és valahogy úgy érzem hogy ő is érez valamit irántam...de nem tudom hogy mit kellene tegyek...a szexen is érzem hogy nagyon szenvedélyes és ha nem tudnám hogy barátnőjr van azt hinném szerelemből csinálja :(



2022. aug. 26. 17:48
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
63%
Amilyen hosszú alőzunk, annyira adekvàt a megoldàs: dugna. Nem akar ő semmit, csak egy màsik pennàt.
2022. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
*a lőzung
2022. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez a szokásos kanszöveg, és te szó szerint bedőltél neki. most, hogy már megvoltál neki, hogy lecumiztad, hogy belédverte( direkt módon érzékeltetem, mekkora pöcs a srác) már hirtelen nem szeret, de te ettől még jó csaj vagy, és megérdemled hogy valaki jobb mint ő szeressen... mekkora gané már :d megdugott, azt jóvan.
2022. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ,hogy tartsa melegen a puncid. Ebből sosem lesz semmi csak dugás. Ha annyira akarna veled lenne. Ennyi. Csak dugni akar téged is. Két nőt dugni mégis csak jobb mint egyet.
2022. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!