Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez igazi, hogy sok kis péniszű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igazi, hogy sok kis péniszű srác dönt így?

Figyelt kérdés
Egy haverom mesélte, hogy a mérete miatt nem sikeres így hagyta srácnak is hogy kielégítse őt csak végre legyen szex. Nem is értettem miért mesél el valaki ilyet részegen. Aztán erre egy másik haverom mondta, hogy az ő egyik ismerőse is így volt. Ez jellemző?
2022. aug. 27. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Hány cm a kicsi? Amúgy simán lehet.
2022. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, de nem a kis méret miatt, hanem mer hombár. A kis cerka csak a fedősztori.
2022. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Tiniknél megeshet...hormonok, kanosság
2022. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Meleg vagyok. 29 éves. És 3 elvileg heteró sráccal volt dolgom. Mind a 3 farka 12-14cm között.

1. nagyon élvezte és azt mondta életel legjobb sz-pása.

2. nem állt fel neki hiába próbáltuk de nála amúgy csajoknál is ez volt a gond szóval az vmi pszichés vmi lehet.

3. Na neki volt 12 cm. Egy kigyúrt testű srác. Nehezen állt fel viszont nagyon élvezte. Azonban azt éreztem nagyon zavarja a méret mert folyton kérdezte tetszik-e, volt-e már ekkorával dolgom, stb. Viszont mivel jól nézett ki meglepett ez az önbizalomhiány. Szóval simán összefügghet és lehet azért vmi benne.

2022. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy időben egy olyan klinikán dolgoztam recepciósként ahol volt pénisz nagyobbító műtét is. És meglepő mennyire sármos pasiknak kicsi. Az is meglepő mennyire fiatalon jönnek el konzultációra, stb. Volt aki 18. életévét betöltötte és másnap jött. Fiúként nekem se nagy. 16cm. De sose értettem ez mitől ekkora dráma. Na és azt se hogy miért kell emiatt fiúk felé fordulni.
2022. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
most mértem, nekem is kicsi, srácok, gyertek
2022. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Csak a búzásoknál eshet ez meg!!!

AKi heteró az elutasítja .

2022. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne valami, mert a legtöbb passzív partneremnek kicsi a mérete

Mivel itt nem is kell használnia (mármint dugni nem kell) más módon de mégis tudják élvezni a szexet

2022. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16cm de egyszer hagynám srácnak
2022. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, el kell keserítselek, aki full heteró, az írtózik még a gondolatától is, hogy egy másik férfi úgy hozzáérjen. Ezek minimum biszexek, de inkább sima homárok.
2022. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!