Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiúnak egyértelműen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak egyértelműen kicsi a farka, és rákérdez, mit válaszoljak hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Egyébként a páromról van szó. Ha sokat iszik baráti körben rengeteget viccelődik a kicsi péniszéről, engem már kicsit zavar.

Gondoltam megkérdezem tőle, hogy ez neki miért jó, soha senki nem kérdezi hogy mekkora van neki de ő mindig poén forrásnak érzi.


Viszont ha visszakérdez majd esetleg hogy szerintem nem-e kicsi neki, nem tudom mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg. Amúgy nem vészesen kicsi tehát teljesen jó nekem, de kétségkívül eddig a legkisebb amit láttam, de ezt így nem akarom mondani mert nem akarom megbántani. Meg én amúgy imádom a farkát bár most ez lehet r.bancosnak hangzott.


2022. aug. 27. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Mond azt, hogy teljesen átlagos.

Gondolom nem 11-12 cm alatti.

2022. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Csak mondd azt, hogy volt már dolgod kisebbel is. Annyi elég lesz.
2022. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő ilyenkor nem mondd semmit azon kívül, hogy nekem így vagy jó, ahogyan vagy. Hagyjál ezzel békében. Mondhatod, fáj azért, ha ezt társaságban felhozod.


Ha hasolítgatsz jön a kérdés, "hanyat láttál már?" és ezek csak eleinte viccesek.


NE menj bele ebbe hasonlítgatásokba.

2022. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 Nagy ökör vagy.

A következő kérdés "Ki volt az?".

2022. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
nem. mondd azt hogy hat lattal mar nagyobbat, de szereted az ovet is. szerintem meg izgatni is fogja hogy volt benned nagyobb is. azert kerdezgeti ennyit
2022. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
mekkora?
2022. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 steven95 ***** válasza:
100%

Biztos zavarja a dolog pszichés szinten és így kompenzálja túl a dolgot. Viccen kívül még az átlag feletti férfiaknak is van méretaggályaik és nem IQ hiány miatt...


Ez nem olyan ami rajtad múlik, neki kell szembenéznie józanon és egészséges módon, hogy kisebb a pénisze. Kicsi nem egyenlő a rosszal. Cm-ben átlag alatti de ez sem jelent rosszat. Nem úgy kicsi, hogy rossz.. ezt kell megértetned vele.


Szembesítsd: ha azt gondolod, hogy a méreted miatt nem vagy jó/kielégítő a szexben, akkor sohasem leszel jó. Ha a férfiasság szerinted! a méreten kell múljon, akkor sosem leszel igazi férfi. Erős mondat, de kizökkentő. Mert ezt mind ő gondolja, miközben azt gondolja, hogy ezt mások gondolják így (róla). És tudod mit? Vannak akik így gondolják. És amíg van aki így gondolja, és ezt elhiszed hogy ez az ami meghatároz, addig sem leszel soha jó a szexben. Mikor hagyod abba, hogy mások (képzelt) gondolatától függj?


Ami itt lényegtelen!!! és nem vezet sehová: hogy győzködd arról, hogy Te jónak gondolod. Ez sosem fog sikerülni. Mert mások véleményétől függ a párod.És Te is "más" vagy. Mások véleményét 100%ra sose lehet megismerni ill. megváltoztatni. Azt hogy ne mások véleményére adjon, Na azt meg lehet próbálni.


Talán ne szégyelld? Mert ha tényleg semmi bajod nincs, akkor ha mások is tudják a párod méretét nem kéne hogy baj legyen. Nem? Esetleg "cuki módon sajnálatra méltó" mint szégyellnivaló, ahogy kiadja magából vicceskedve a 'problémáját'. Elismerni a problémát egészséges. Szégyellés azt mutatja hogy valamit Te is inkább takargatnál.


Nem kell tagadni, ráerősíteni az ellenkezőre tényre, hogy "nem is kicsi". Automatikusan hazugságnak veszi. De a szex nem a nemi szervetek paramétereiről szól. Ezt beszéld meg vele, akár vegyetek egy vonalzót - de tényleg - együtt mérjétek meg egyszer s mindenkorra, tudatosítsd a méretet benne és kész, annyi amennyi. És fogadd el hogy így érez jelenleg.


Az meg sajnos nagy probléma, hogy manapság a mottó: víz, napfény, szex. Ezen körülmények azok amiatt a szex egy rutinszerű, résztvevőket tárgyiasító, érzelmeket nélkülöző, önző, kapcsolati szolgáltatás jellegű cselekmény. Nem csoda a méretprobléma miatti aggódás.


Sok sikert. 13cm-rel beszéltem :)

2022. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mit mondanál neki? Az igazságot. Hogy pont jó neked és imádod a farkát.
2022. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 6 anonim

Ha tippelnem kellene a tiéd kétszeresére szavaznék.

2022. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!