Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt hogy úgy láttatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt hogy úgy láttatok egy meztelen pasit, hogy nem számítottatok rá? Mi volt a szituáció és hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én már sokszor láttam az öcsémet meztelenül.
2022. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen rá nyitottam apámra épp zuhanyozott gyors becsuktam az ajtót és vagy 3 napig nem mertem a szemébe nézni pedig csak a fenekét láttam
2022. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező idegen pasira gondolt, nem családtagra.

Öltözöben, vagy utcárol benézve udvarra, lakásba.

2022. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyen táncolt egy srác pucéran. Kimenni nem akartunk természetesen csak emiatt, vegyesen voltunk csajok srácok, így egyszerűen csak másfelé néztem.
2022. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt, legtobbszor semmi.
2022. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb koromban láttam az öcsémet, apámat, nagyapámat, nagybátyámat. Különösen semmit sem reagáltam, kimentem az adott helyiségből.

23/L

2022. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 13 éves koromban láttam meztelenül az egyik fiú osztálytársamat. Aznap nem jött suliba mert beteg volt. Anyukája megkért, hogy vigyem fel a házit. Észrevette az érkezésem, előre ajtót nyitott, így nem csöngettem. Felküldött a fiúhoz a tetőtérbe, aki viszont nem számított rám. Épp a fürdőszobából jött ki meztelenül. Én lefagytam és csak bámultam, hogy most mi van!? Tisztára úgy jött le, mintha kíváncsi lettem volna, és azért nézem. Ő is ledermedt. Elvörösödött, szegény majd elsüllyedt szégyenében, de igyekezett úgy tenni, mintha nem is lenne ciki. Nem "szaladt" el, nem takarta el a kezével. Az talán még kínosabb lett volna. Azt mondta, nem számít, nem szégyenlős. De ezt egyikünk se hitte el. Egyből felöltözött. Én pedig zavartan mentegetőztem és elnézést kértem, pedig nem voltam hibás. Azt mondta nem haragszik, nem nagy ügy, kitartott amellett, hogy nem szégyenlős és, hogy nem is zavarta. De azért megkért, hogy az osztályba ne meséljem el senkinek. Másnap pedig megkérdezte, hogy ugye nem mondtam el.
2022. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!