Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az öcsém beleélvezett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az öcsém beleélvezett a fürdővízbe és én utána megyek fürdeni akkor terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 17:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én szerintem is a tusolás sokkal jobb

És kevesebb víz kell

Régen amikor mindennapi edzésünk volt uszoda vagy konditerem szinte csak közös zuhanyzókat használtam és mindenem meg tudtam tökéletesen mosni pár perc alatt.

2022. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
5 "Van gusztusod abba a vízbe beleülni amibe más bele mosta a f*szát meg a szaros seggét Te is igényes lehetsz . Fújj má🤢🤢🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️" Kedves 5-ös! Szoktál nem nyilt vizü strandra járni, uszodába?
2022. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt a büdös mindenségit, menj oda mosdókagylóhoz, és intézd el cicamosdással a mai tisztálkodást, aztán el kéne magyarázni az öcsinek, hogy széles a világ, ne a fürdővízbe csapja ki a gyíkot. Az frankón meg sem fordult a fejedben, hogy nem fürdesz meg a tesód szószában? Remélem úgy történt a dolog, hogy kijött a fürdőből, és közölte, hogy "apa, anya, nővérke, nem tudom hogy történt, de véletlen kiverődött a f.szom a kádban, bocsi."
2022. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó..szakadok a röhögéstől baszki..😀😀
máj. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
"véletlenül kiverődött.." ez akkora ..csak nevetek folyamatosan..
máj. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!