Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kérlek legyetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kérlek legyetek teljesen őszinték! Éreztek bármit is egy ekkorával? Érdemes egyáltalán próbálkoznom, ha ilyen kicsi?

Figyelt kérdés

A farkam 14 centi hosszú és 4,5 centi vastag.

Azokat és lányokat kérdezem, akik csinálták már ekkorával. Milyen érzés volt? Elég volt nektek az ennyire kis méret? Ki tudtatok elégülni vele? El tudnátok képzelni, hogy hosszabb távon is egy ekkora pénisszel rendelkező férfival legyetek, és ne csaljátok meg? Vagy inkább ne is próbálkozzak ekkorával megtalálni a szerelmet és a boldogságot, mivel ez a méret egyszerűen alkalmatlan arra, hogy kielégítsek vele egy nőt?

Légyszi ne szépítsétek a valóságot, el tudom fogadni az igazságot, akkor is, ha az kegyetlen.



2022. aug. 30. 06:41
A kérdező szavazást indított:
szó szerint semmit nem érzek belőle
érzem, hogy bennem van, de egyáltalán nem élvezem, mintha egy tampon lenne bennem
élvezem vele, de nagyobbal jobb lenne, ábrándozom mellette nagyobb méretekről
élvezem vele, nagyobbal ugyan jobb lenne, de teljesen elfogadom, és nem ábrándozom nagyobbról
nagyon élvezem vele, számomra ez a méret tökéletes
38 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
*azokat a lányokat
2022. aug. 30. 06:42
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem lány vagyok, de annyit megmondok neked. Hogy 13-15 cm az átlag hossz, és az átmérő is teljesen rendben van!

Nyilván minél nagyobb, még inkább szeretik a lányokj, de nem mindenki. Átlagban a vastagság szokott inkább mérvadó lenni. De átmérőben már plusz fél centi is jelentős! De a 4,5 az már rendben van!

2022. aug. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez HOL kicsi?


Exemnek 16-17 volt, rettenetesen élveztem. Ja, nem, bocsi, mert minden aktus fájt, véreztem, mert nem értette meg, hogy ne tolja tövig. Idővel a szex gondolatától is rosszul voltam.


A páromnak 14 körüli, 10/10 kielégít vele, és bizony kutyában még ez is eléri a méhszájamat, ami fáj.

2022. aug. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kaje39 ***** válasza:
94%
Nekem ugyanekkora van. Párom imádja hogy lovagolhat rajta ütközésig.. 40/f
2022. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Első kérdés ami felmerult bennem, hogy láttál te már tampont? (Szavazás második pontja) Nem értem a egyáltalán a problémádat, ez hossza is és vastagságra is full átlag méret, szép is lenne ha egy átlag farkat már meg se lehetne érezni, csak a nagyot.
2022. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
A kegyetlen igazság az, hogy nem a farkad kicsi, hanem az önbizalmad, az meg sokkal fontosabb.
2022. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A tampont nyilván nem gondoltam komolyan és nem szó szerint értettem. Csak arra céloztam ezzel, hogy a lány érzi ugyan, hogy van valami a hüvelyében, de ez egyáltalán nem stimuláló, élvezetes, kielégítő.
2022. aug. 30. 07:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez most sokkoló lesz, de nem minden nő használ támpont. Én sem. Egyszerűen kényelmetlen és nem is egészséges hogy órákig benn tartja a vért, aminek tisztulnia kellene. Persze, sport mellett tökéletes.



Kérdező, ez egy átlag méret. Én el tudtam exemmel is élvezni, pedig neki is körülbelül ekkora volt. Teljesen átlagos, normál méret. Ugyan nekem hosszabb a vaginám, jól bírom a mostani páromét is, neki 17x 5,9. Voltak az elején ugyan nehézségek, de szerintem a vagina alkalmazkodni képes ilyen és kisebb méret esetén is. Az önbizalom meg tényleg nagyon fontos ilyen téren, sok sikert. :)

2022. aug. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy már valaki írta. Szuper, mert bátran lehet rajta lovagolni. Meg nem csak a makkot lehet nyalogatni. Ja, és persze élvezetes méret a hüvelynek is.
2022. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kellemes méret lenne

Rövid és szűk a hüvelyem.

Nem vagyok nagyra vágyó

2022. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!