Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nálatok már próbálkozot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok már próbálkozott be srác?

Figyelt kérdés
Mit reagáltál? Hogy volt a story? Mi történt?
2022. aug. 30. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Marha gáz szitu volt. Gólyabálon jött oda egy srác, és nekiállt szidni a nőket. Fura fejet vágtam, és elment. Vette a lapot, hogy ez kapufa.
2022. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egy buliban egy srác meghívott piára. Majd dumáltunk, stb. Amikor a WC-re mentem utánam jött. Majd bement egy fülkébe és intett menjek utána. Leszopott :D Nem tudom miért hagytam, de hagytam. Mellesleg élvezetes volt. Azóta se volt ilyen de lehet egyszer újra kipróbálnám így idősebb fejjel hogy milyen. Nem izgat csak az érdekel most is állna-e hisz 16 évesen más volt minden.
2022. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm öccse meleg volt. Egyszer megkérdezte nem mennék-e bele. Aztán meg hogy nincs-e meleg haverom. Később mikor már jobban ismertem beszélgettünk. Elmesélte hogy az egyik haverom leszopta. :D Gyanítottam róla, hogy nem heteró, de vicces volt mikor kiderült. Jófej volt a gyerek amúgy. Nem nyomult, normális volt mikor offoltam is. Szóval nekem nincs velük bajom. Az érdekelt volna miért gondolta, hogy kapható lennék rá.
2022. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze. Többször is. Elég vézna vagyok. Egyikkel se volt gáz. Amúgy egyszer belemennék de mindig haverral vagyok vagy barátnővel.
2022. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedős oldalon írt rám, hogy fizetne is, ha bekaphatná... Hát kösz, nem.
2022. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, bennem lehet megvan titkon a vágy, amit észrevesznek valahogy? Piálunk buliban a haverokkal és oda keveredik egy srác, és jót dumálunk, majd a szex kerül fel és egyenes út, hogy megtenné nekem, szóval leszopna, mert nagyon szimpatikus vagyok és jó farkam lehet. Pár alkalommal volt már ilyen és bevallom élvezem a dolgot én is. Lehet nem vagyok ekkor már hetero, de nem érdekel, jólesik és kész!
2022. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Berúgtunk együtt, amikor lefeküdtünk odabújt és megfogta a cerkám. (Egy francia ágy volt.)

Nem hagytam, szerencsére ő is visszakozott.

Reggel megbeszéltük, hogy részegek voltunk, nem fordul elő többet, nincs harag.

2022. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen a Népligetben mentem a járdán, követett egy bácsi az úton autóval. Mindig előre ment, majd megállt, letekerte az ablakot és nézett.
2022. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a tipikus női koktélokat, amikor pl.: egyetemen elmentünk bulizni, én mindig bevertem 1-2 Piña Coladát vagy Swimming Poolt. Míg kb. mindenki sörrel volt, én a kis koktélommal kaptam párszor OLYAN pillantásokat fiúktól. Pedig, semmi meleg hajlamom nincs, csak ki nem állhatom a sört, viszont ezeket az édes tejszínes koktélokat meg imádom, nagyon finomak.
2022. szept. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!