Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs egyáltalán SEMMILY...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyáltalán SEMMILYEN orgazmusom?

Figyelt kérdés

Lassan 22 vagyok, második partnernél járva. Ő jelenleg is az életemben van, bàr együtt még nem vagyunk, idő kérdése

Eddig nem sikerült egy emberrel se elmennem. Az első barátomnál azt gondoltam azért nem megy, mert nem passzolunk. Valójában magamnak se tudtam soha elérni orgazmust, nem is voltam hozzá elég kitartó…még vibrátorom is van azzal se megyek el


a második partneremnél sokkal nagyobb a kémia, zseniális feszültséggel, nagyon kívánom őt, de mégnagyobb a frusztráltság, hogy nem tudok elmenni.

A szexbe nagyon ott vagyok fejben is, olyannyira hogy a második partnerem életében velem volt a legjobb a szex, ez húzza is az egómat de nem megy így se..

Gondoltam arra hogy megint a partner nem jó? Aztán végiggondolom, hogy volt mással pettingem, aki elképesztően csinálta de vele sem sikerült.


Mégis hogy okozzak magamnak orgazmust? Egyszer se sikerült még, barátnőim szerint ameddig nem megy magamnak, mással se fog menni.


Szedek fogamzásgátlót amit letenni tervezek, mert gyanakodtam erre is. A szexualitásom előtt kezdtem szedni ergo nem tudom milyen hormonok nélkül a szex

A másik hogy kivizsgáltattam magam, (szexuálpszichológusnál is voltam) nincsen semmi nagy bajom, gyanakodtunk az inzulin rezisztenciára, annak valóban rosszabb lett az értéke de fogalmam sincs… minden követ megmozgattam de kezd felemészteni ez a téma

Többször “folytam már el” mint aki bepisil, sokszor érzem a pisilés érzést szex közben de az tudom hogy nem orgazmus, egyszerűen nem kellemes wow érzés

Egyszer hüvelyi úton nagyon közel voltam hozzá, de nem sikerůlt


Se csiklói, se hüvelyi nem volt még

Mit tegyek?



2022. aug. 30. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem könnyű helyzet. Osztom a barátnőid véleményét, amíg magadnak sem tudod elérni az orgazmust, ne várd, hogy pasival menni fog. Először ki kell tapasztalnod, mi izgat. Lágy softcore, esetleg hardcore? Akkor nézz olyat, mikor egyedül vagy. Vagy szaftos szexregény? Olvass azt. Rá kell jönnöd, majd kitapasztalnod saját magad.
2022. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Met még nem találkoztál velem.
2022. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Mit probáltál ki ? Mit érzel ? Akárhová nyulsz akárhogy, lassan, gyorsan, gyengén, erőssen nem érzel semmít ?
2022. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Irányított vízsugár... az segít rajtad
2022. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek az elsővel...

Sok mindennel lehet próbálkozni.

2022. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!