Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit ereztek,ha gyereket akartok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ereztek,ha gyereket akartok?

Figyelt kérdés
Ja nagyon vágyik egy babára egy nő és egy férfu,akkor mit éreznek a szexről?Jobb a gyerekcsinálós szex?Vagy olyankor nyilván ondó megy a punciba,az gondolo jó érzés a nőknek??Valami olyan lehet,hogy most anya/apa lesz és ezáltal jobb az együttlét is?

2022. aug. 31. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sosem adott plusz szexuális izgalmat.

Sőt, ahogy a környezetemben megfigyeltem, pont ront a szex spontán létéből adódó örömén, mivel vannak termékeny és kevésbé termékeny napok.

2022. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk most minden sex baba csinálós.

Igazából a végtelenül spontán dugások maradnakki. Amikor pl: kimegyek a konyhába és megdugom miköben ebédet csinál.

Nem lövök a szájába,sem a fenekébe csak a punciba és inkább arra figyelek,hogy neki jó legyen.

2022. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobb volt, amikor gyerekcsinálós volt a szex és végre gumi nélkül tele lehetett lőni az asszonyt. A terhesség alatt is ilyen volt, imádtam. Sajnos azóta megint nem lehet.
2022. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit ereztek,ha gyereket akartok?"

Én extra teljesítménykényszert. Azért nem olyan könnyű dolog teherbe esni, mint amennyire a kamaszokat riogatják - ha nem sikerül kihasználni a peteérés előtti néhány napot, négy hét múlva indul a következő hajó.

2022. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Munkából még nem született gyerek...a kamaszok pedig könyebben esnek teherbe az evolució nem készült arra,hogy az emberek karriert csinálnak és csak utána gyereket.(arra sem,hogy 80évig éljünk).

Nem foglakozunk pete éréssel,2naponta tolom az asszonyt ahogy bírom. Hétvégén mind 2napon. Majd jön ha akar.

2022. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad semmi plusz h belém élvez a pasi az kell ahoz h legyen gyerek .


De amíg nem jött össze egyrészt több is volt a szex másrészt sokkal meghittebb szenvedélyesebb volt sokkal jobban odafigyelt arra hogy élvezzem én is

Nem ez a haza jött munkából gatya le szopjad pucsits és 5 perc alatt meg pakol . . És mint aki jól végezte dolgát döglik ..


Hanem tényleg oda tette magát

Majdnem mintha álmodtam volna ..


Gyérek után még mindennapos szopás volt .


A szexhez mindig fáradt volt

Pedig ugyanúgy kívántam őt mit terhesség elött és közben

2022. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen változó ki mit érez. Van aki rágörcsöl és szinte kötelességtudatnak, teljesítmény-kényszernek érzi a szexet, más felszabadultabb és a tudat hogy közös gyerek lesz még jobban erősíti a párjával az érzéseket.

Tanács: ha gyereket akartok akkor hagyjátok a francba a hőmérőzést, számolgatást és egyebeket. Egyszerűen élvezzétek egymást! Bújjatok ágyba amikor nektek jólesik és pont. Ha egy év alatt nem jön össze természetes úton akkor keressetek fel egy nődokit.

2022. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyankor érezhető, hogy ez az, amire igazán van a szex. Gyerekcsinálásra van. Nem kell védekezni, csak csinálni ahogy a természet kitalálta és várni hogy összejöjjön.
2022. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!