Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is "kényelmetlen" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is "kényelmetlen" a puncinyalás? Nem érem el rendesen a lány csiklóját, vagy rosszul csinálom? Tudnátok technikát javasolni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem kényeztetni a nőket, de nem tudom jól csinálom-e. Sokat olvastam erről, videókat is néztem, de valahogy mindig úgy érzem, nem az igazi, félek hogy csak megjátsza a lány, hogy jó és mivel félek a csalódástól, illetve attól, hogy nem szól és megunja ahogy csinálom, keveset is foglalatoskodok ezzel (nincs hozzá önbizalmam) pedig biztosan szeretik a hölgy partnereim.


A legfőbb problémám, hogy amikor lemegyek, nagyon "mélyen" van a csikló, vagyis alig érem el a számmal, szinte bele kell fúrnom magam a nő testébe az orrommal és kényelmetlen a pozíció, alig kapok levegőt, ez mással is előfordult? Hogyan lehetne ezt orvosolni? Főleg akkor ha ujjazom is közben a lányt, tehát a kettő együtt szinte kivitelezhetetlen nekem, pedig nem vagyok macis testalkat..


Nagyon ciki ha nem mindig a csiklóját izgatom, mert mondjuk nem találom meg pontosan a nyelvemmel, hogy hol van?


Ha megkérdezem a lányt, hogy jó-e így és azt válaszolja, hogy igen, de mégsem élvez el, akkor lehet, hogy lódít?


Köszönöm a válaszokat!



#orális szex #nyalás #nyalástechnika
2022. aug. 31. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs. Szóval letérdelsz az ágy ELÉ~
2022. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól még lehet jó, hogy nem élvez el. Én se megyek el nyalástól azonnal, idő lell.
2022. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Lefekteted a lányt, szétteszed a lábait. Az ujjaddal simogatod, közben megkeresed a bejáratot. Viszed felfele az ujjad, érezni fogod a két kis redőt oldalról, azok a kisajkak. Ahol a kisajkak felül összérnek, ott lesz a csikló hegye. Ez egy elég érzékeny rész, ne nyomd erősen, majd később kitapasztalod, hogy az adott partner mennyire erősen szereti. Innen mész tovább, újabb két kis redőt látsz közvetlenül felette, az alatt folytatódik, ha óvatosan elkezded masszírozni, ki tudod tapintani a csikló többi részét. Ezt a területet kell izgatnod oldalirányú vagy körkörös mozdulatokkal úgy, hogy a csiklót érje inger.

A másik módszer a kommunikáció, kérd meg, hogy tegye oda a kezed, és mutassa meg hogyan szeretné.

2022. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát a csikló eléréséhez azért annyira bonyolult póz nem kell.


Behasalsz a lába közé, és elkezdesz a nyelveddel tapogatni. Nyilván a puncit megtalálod. Ahol kb a kisajkak összezáródnak annak a közelében keresd. Nyelvvel tök jól kitopagatható, tömörebb szövet. Ha izgalomban van, akkor meg meg is lehet duzzadva, kimondottan kemény.

2023. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet tulsulyos a nő és azért írja, hogy mélyen van?
2023. nov. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!