Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szedjek rá egy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek rá egy sokkal idősebb nőt, hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, a hölgy pedig 49.


Megvan köztünk a szikra. Ő házas, de mégis rengetegszer beszél nekem a szexuális életéről (szex a férjével, maszturbálás, mitől indul be, mikor mire izgult fel stb.). Én bele vagyok zúgva ebbe a nőbe, de már csak egy szex is számomra a világot jelentené. Lehet erre esély? Hogyan tudhatnám meg, hogy akar e engem? Hogyan szedjem rá a szexre?



2022. aug. 31. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Házas nőt hagyj békén!
2022. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Egyszerüen csak hagyd magad. (Leirásod alapján a nö arra készül, hogy megeröszakoljon téged.)
2022. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egy veled egykorú nőt - ugyanúgy működik a kémia, a vágy felkeltése. Az hogy állandóan a szexuális életéről beszél már erős jelzés hogy valószínűleg megvan. Azt is észrevette hogy bejössz neki és rajta lennél az ügyön. Apró impluzusokat kellene dobálnod, hogy téged is érdekelne a story.
2022. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as mindent tökéletesen leírt annyit tennék hozzá hogy legyél intelligens nagyon vele lássa azt hogy korodhoz képest előrébb vagy válogasd meg a szavaidat és figyelj oda nagyon rá, miket szeret stb járj a kedvében.
2022. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ne szedd rà (mert az becsapàst jelent okoska) hanem vedd rà;-)
2022. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd hogy ő terelgessen a szex felé mint ahogy eddíg is tette. Apró gesztusokkal jelezd hogy nem lenne ellenedre a dolog. Nekem tavaj volt egy hasonló kapcsolatom, én akkor 17, ő 39. és szintén férjezett. Sajnos nem tartott csak kb 3 hónapig amiből 1 hónap volt nagyon intenzív. Remélem neked tovább fog működni.
2022. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, ombre!
2022. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Ez a nő arról is beszélt neked, hogy mennyi férfivel feküdt össze a férje mellett? Azaz elmesélte azt is, hogy csalfa? Ugyanis a leírásod alapján van neki gyakorlata a csalásban. Ha neked egy ilyen alja nő kell, akkor egészségedre.
2022. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha nő magától nem kezdeményez akkor esélytelen. Kettő miért kezdjen kisfiúkkal, mikor már a férfiakat is megkaphatja.
2022. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Kloroform az arcába, és már a tied is
2022. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!