Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 35 éves koráig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 35 éves koráig csak szexelget lányokkal akkor nem is fog màr megkomolyodni, hosszú-távú kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 38éves koráig csajozott, aztán eldöntötte hogy elég volt. 8éve vagyunk együtt, sosem kaptam hazugságon, kifejezetten odaadó férjnek és apának tartom, szerintem kiélte magát és lezárta azt a fejezetet. Ha 46évesen még csajozna másképp látnám ezt a témát.


35 még bőven benne van a "későn érő kategóriában".

2022. szept. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eberfüggő ..

De a legfőbb pasi 30-35 éves kora körül kezd beérni addig kiélik magukat

Ez rendben is van

Csak pl nekünk nőknek legyet a biológia óra minnél késöbb vállalunk gyereket annál esélyesebb hogy valami rendellenességgel fog születni egy utód


A Nő 20-30 év között a legtermékenyebb és a legalkalmasabb arra hogy Egészséges utódot hozzon a világra,Míg egy Férfi bármikor képes egészséges utódot nemzeni akár 40-50-60 évesen is .

2022. szept. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés, hogy közben mit csinál az életével. Ha az anyjánál lakik, mindig a könnyebb utat választja, nincsenek hosszú távú elképzelései (tanulmányok, karrier, lakókörnyezet, közösségi szerepvállalás, stb), akkor lehet, hogy nem lép ki egy kapcsolatból, de az aktív részvételére nem nagyon lehet számítani.


Ha amúgy meg ilyen alkat, és magától is tud meg szeret hosszú távú dolgokat csinálni, a maga életéről maga hozza meg a döntéseket és emellett nőkkel nem akar komoly elköteleződést, akkor szimplán átlagon felül intelligens, és biztosan idő kell neki, hogy rászánja magát a dologra.


A kiélés után amúgy nem a lecsillapodás következik, hanem a kiégés.

2022. szept. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amig megtalalja a megfelelot. Te is felprobalsz x felsot, mig egyet megveszel.
2022. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy milyen nőkkel szexelgetett.. Ha prostizott mert pl nem találkozott olyannal aki megfogta volna akkor nem gàz. Viszont ha dobott rendes nőket is csak azért hogy minél több trófeàt gyűjtsön na ott baj van
2022. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, elég necces . Egyéni vélemény de szerintem a gyermek vállalás ideális idejéből is kiesik. Komoly kapcsolatot is nehéz ilyenkor taláni,mert a normális nők zömme ilyenkor már férjezet ,vagy elvált és van gyerek ,nem akar még1 gyereket. De persze vannak kivételek. Én ismerek pár ilyen későn érő embert. Mind megmaradt magnak.
2022. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy 35 éves férfi??? 60 évesen is lehet gyereke miről beszélsz utolsó? Nőknél igen valóban necces a 35 màr.
2022. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 47 voltam amikor megállapodtak. Akkor volt az első komolyabb kapcsolatom, 50 évesen hazasodtunk össze 52 évesen lettem apa. A nő akkor 25 volt. Ma már 45. Én 72. Köszönjük szépen jól elvagyunk
2022. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!