Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tilt le a srác ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le a srác ha bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szextárskeresőn dumáltunk. Mentek a képek meg minden. Már konkrétan szexchatet beszéltünk le mikor kértem, hogy mondja mit tenne velem. Nem írt vissza aztán látom most, hogy letiltott. De miért?
2022. szept. 1. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Észrevette a barátnője.
2022. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De csak nem dumált volna meg fotózta volna magát előtte akkor. Miutàn írtam neki, hogy mondja mit tenne velem akkor 3 perc után inkább letilt. Azért ez a egomnak nagyon rosszul esett
2022. szept. 1. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet akkor jött meg a barátnő.

Bizony ilyen sértő egy lánynak, de nem a kinézeteddel lehetett a hiba. Jött valaki.

2022. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, de fordítva. Egy "okos lány" szórakozott a barátnőm telefonján és olyan sms-eket küldött, hogy frászt kaptam.


Nem tudtam mire vélni. Szerencsére gyorsan át tudtam menni hozzá és kiderült a dolog.

2022. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak valami beteges vagy torz módon, ez az a színt ameddig képes elmenni. A fizikai valóság talán sok a számára, valami komplexus miatt akár.
2022. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács! SOHA ne küldj olyan képet magadról ahol pucér vagy! És ha minden áron küldenél képet soha ne látszódjon egyszerre az arcod és a puncid. De az a legtisztább, ha SOHA nem küldesz képet. Mert hipp-hopp kikerülnek bizonyos oldalakra. Olyan sztorit is hallottam, hogy a beteg faszi sok meztelen képet kicsalt egy nőtől. És a beteg állat a lánylak összes facebook ismerősének elküldte és még a szüleinek. Elhiheted, milyen megszégyenítést éheztetett a lány. Az is lehet már nem is él. Tönkre tette az életét. És a többi nőnek is ezt javaslom, hogy NE küldjenek képet magukról a pasinak!!!

Köszönöm!

2022. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos ment arc nélküli kép, de én is kaptam tőle. Bár így tényleg gyanúsan hangzik. Az átlaghoz képest túl sok mindenben tökéletes volt
2022. szept. 1. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azt hittem ismeritek egymást. Honnan tudod akkor, hogy nem egy 40 éves transzival írogattál?
2022. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Kérdező, gondolom bármit mondtál azzal ő mindennel egyet értett veled. És gondolom mindig olyanokat mondott neked amiket hallani szerettél volna!? Igaz? És gondolom a dick-pics az már szinte tökéletes pénisz volt? igaz? Hát ezekre vigyázni kell mert neten leszed bármilyen képet.

Soha ne küldj képet! Ha meg szexelni szeretnél és nem bohóckodni képekkel akkor mond meg a pasiknak, hogy találkozzunk és mehet a dolog. Akár egy éjszakás is. És bizonyítsa be, hogy van töke találkozni. Megkérdezhetem hány éves vagy amúgy?

2022. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor en is instant kilepek. Unalmasak azok a szexchatek, ahol egyoldaluan csak annyit ir a partner, hogy "mondd el mit tennel velem", aztan amig te dolgoztatod az agyacskad, hogy kielegitsd a partnert, o masztizik.
2022. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!