Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok mindig szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig szerelmes egy bizonyos férfiba?

Figyelt kérdés
Nem volt köztünk soha semmi.Csak barátok vagyunk. Szerintem titokba mindketten vágyunk egymásra. De nem találkoztam vele egy jó darabig, most újból láttam őt. És újból előjöttek azok a bizonyos érzések felé. Miért?
2022. szept. 1. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

A fiu szereti a lányt, de nem mer szólni.

A lány szereti a fiút, de nem mer szólni.

Az idő nem tud erről és csk megy, megy ...

---------------------------------------------------

Próbálj talán kezdeményezni.


Például: "Beteg lett a barátnőm és nem tud velem eljönni a moziba, pedig én nagyon szeretném megnézni X filmet. Egyedül nem megyek, esetleg nem szánnád rá ezt a másfél órát?".


Ha érdeklődik utánad NEM utasítja vissza. Ha igen, akkor nem érdeklődik, de neked megmarad a büszkeséged.

2022. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ő foglalt sajnos
2022. szept. 1. 20:04
 3/22 A kérdező kommentje:
4 ha nem tudod mit jelent sajnálom..
2022. szept. 1. 20:10
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Csak az a foglalt akin fekszenek 😂
2022. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
#7 Az se foglalt, csak elfoglalt.
2022. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A viszonzatlan vonzalom baromi fájó tud lenni, pláne, ha a másik fél valami oknál fogva nem mer lépni, pedig láthatóan odalenne a lehetőségért. De vajon miért nem lép? Az én esetemben a lány azt mondta a gyerekek miatt nem akar lelépni. De ez egy másik életben volt.
2022. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Elmondjam neki ,hogy érzek iránta?
2022. szept. 3. 19:24
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát, az sokat lendítene a dolgon, de fennáll annak a lehetősége is, hogy ezt kihasználja. Na de egyszer élünk, nemde?
2022. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem fogja,sose tette sajnos. Családja van
2022. szept. 3. 20:15
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem nincs sok veszteni valód...
2022. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!