Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a lány csak érzelmese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a lány csak érzelmesebb dolgoktól tud elmenni (lassú mozgás, simogatás, puszi, ölelkezés), EGYÉJSZAKÁSBAN megadjátok neki vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, nem rólam van szó, nem kérek privátokat.

2022. szept. 1. 23:45
1 2
 1/15 Aladdin21 ***** válasza:
95%
Természtesen igen, az a lényeg, hogy neki jó legen akkor nekem is az lesz.
2022. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Én próbáltam eddig mindig arra törekedni hogy aki velem van az élvezze. Persze volt hogy nem ment tökéletesen, de ez tényleg olyan hogy tök alap kellene hogy legyen. Fontos a másik élvezete.
2022. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyéjszakásokban nem ilyenekre kell számítani. Ott inkább csak a kielégülés fontos, mindenki oldja meg a másik által. A bizalmasság hoz olyan eredményt, amit te vársz, de ahhoz az egyéjszakás bőven-bőven kevés, a férfiak erre nem gondolnak. Fényévente talán kifoghatsz egy ilyen fazont, de inkább ne számíts erre, ne is bízz nagyon ilyenben, sajnálom. Amit te szeretnél, ahhoz vagy kötődés és szeretet kell, vagy egy borzasztóan ritka fazon, aki nyilván nem gondolja komolyan, csak ilyen a stílusa az ágyban.


31f

2022. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Nekem lányként egyéjszakásban ilyenre biztos nem lenne igényem, akkor se ha egyébként igen. Kövezzetek meg, de egyéjszakásban szerintem pont mindegy, hogy a másik mit akar...persze nem 100%-ban mindegy, de ott mindenki elveszi magának amire vágyik, aztán kalap-kabát.
2022. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Mindig úgy csinálom, hogy a nő lehetőleg elélvezzen, mindig figyelem, hogy mi esik a legjobban neki, nyilván egyéjszakásban is.


De mondjuk én az állatias döngetéstől tudok elélvezni, szóval ha az úgy megy, hogy én megszeretgetem gyengéden a csajt, hogy ő elélvezzen, ő meg utána engedi, hogy vadállat módra megdugjam, hogy én is elélvezzek, akkor az jó. De ha kizárólag simi-puszi-ölelgetés vonalon szeretne szexelni, akkor hozzá sem kezdek inkább.

2022. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3: Még mindig nem rólam van szó. :D


#4: De hogy veszik el a felek, amire vágynak, ha ahhoz a másik fél valamilyen módú viselkedése kellene? Pl a kérdésben említett lány? Erőszakkal odarakja a vállához a pasi kezét, és odadörgöli, hogy "simogassa meg"? :D

2022. szept. 2. 00:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Megadnám de tapasztalatom szerint az ilyen lányok pont emiatt nem kalandot keres.hanem tartósat ahol valoban számit és nem csak 1lyuk.
2022. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Én mindig figyeltem a lányra is, hogy élvezze, lehetőség szerint menjen el. Ami neki jó, az végső soron nekem is jó.

Ezért is lett sok egyéjszakásból visszajáró vendég, mert én figyeltem rájuk, nem voltam önző.

2022. szept. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ kedvelem-e. Nem baj, ha csak pl fél órája ismerem akkor is van róla valamilyen véleményem. Ha tetszik a személyisége akkor persze, ha nem is kedvelem akkor minél gyorsabban meghúzom aztán kámforrá válok.
2022. szept. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Nálam nagyon hangulat- és partnerfüggő a dolog. Nyilván ha egy klubban ismerem meg a csajt félrészegen, nem fogok vele hosszú előjátékkal szeretkezni, hanem megdugom.


Ha nyugisabb, romantikusabb körülmények között történik az eset, pl. egy randi után, akkor miért ne? Simán!


Amúgy ha tőlem valaki kér valamit az ágyban és az nekem nem fáj vagy undorító, mindig megcsinálom.

2022. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!