Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a latex combfixek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a latex combfixek jól néznek ki?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Alapból imádom a latexet, meg minden fényeset.


Én is nézegetek neten ilyen combfixet. Kesztyűn is gondolkodom:)

2022. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkodj rajta #1-es hanem vedd meg.Vagy célozgass a partnerednek,hogy meglephetne vele.🙂
2022. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van akin igen.
2022. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem jól. Legtöbb fényes dolgot szeretem nőkö látni.


27/F


Első te nőnemű vagy? Nyugi nem privátot akarok írni csak észrevettem csomó crossdresser pali is odavan ezekért.

2022. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút. Nekem régi vágyam, hogy a feleségem rávegyem, hogy felvegye az átlátszó combfixét a lakáson kívülre is. Persze nem családi, vagy baráti eseményekre, hanem mondjuk ha elmegyünk moziba egy késő esti vetítésre ahol alig vannak már... :)
2022. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jól.
2022. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De abból is nem a mártott fajta, hanem a panelekből ragasztott, szép, precíz, méretre készült darabok.
2022. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!