Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányból partner?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányból partner?

Figyelt kérdés

Felnéztem már párszor a rosszlányokra, és teljesen meglepődtem, mikor láttam, hogy mennyi helyes, leírás alapján értelmes fiatal (18-22) csaj van ott.


Tudtok, ismertek olyan párokat, embereket, akik úgy jöttek össze, hogy az egyik fél ilyen oldalon volt fent?


Vagy az ilyen nők nem is akarnak tartós kapcsolatot, azért szexelnek majdnem hogy bárkivel?


2022. szept. 4. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Prostiknak nincs párja és nem is akarnak. Addig csinálhák amíg nekik előnyös. Mindez mellett előfordul, hogy összejön prosti és ügyfél, egyről én is tudok.
2022. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se akar,nem érdekli őket a pasizás
2022. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerek egy prostit aki egyik vendéggel összejött. És már házasok és gyerek is van. Egy nagyon durvan jó milfet képzeljétek el. Nem, nem adom meg a nevét.
2022. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Párom rosszlányokos volt, mikor összejöttünk. Nem így ismerkedtünk meg, ettől függetlenül járt el randizni.

Első randin ezt el is mondta, engem egyáltalán nem zavart, több mint 6 éve együtt vagyunk, pedig ebből 4 évet rosszlányokon végig is tolt.

2022. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!