Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik tudják az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik tudják az eddigi partnereik méretét! A saját tapasztalataitok szerint mekkora az átlagos péniszhosszúság?

Figyelt kérdés

Az úgynevezett kutatók által készített felmérések egyszerűen túl kicsi méretet hoznak ki átlagnak, ezt bármelyik nő vagy férfi tudja, aki látott már néhány farkat a való életben . Vagy ha tényleg ezt az eredményt kapták, az csak azért lehet, mert egy rasszokon átívelő világátlagot mérnek, és a sok kis méretű ázsiai pénisz lehúzza az eredményt. Engem pedig elsősorban a fehér rassz eredményei, azon belül is leginkább a magyarországi méretek érdekelnek.

Az önbevallásos felmérésekkel pedig nyilvánvaló a gond, bármilyen hülyeséget be lehet mondani, ezért nem tartom ezeket megbízhatónak.


Ezért kérlek titeket lányok, hogy írjátok meg, mit tapasztaltatok, mi a tényleges átlagméret a ti valós élményeitek alapján. A kérdés nyilván csak olyanokhoz szól, akik ismerik az eddigi partnereik méretét, és képesek ezekből átlagot számolni.

Ez nyilván nem egy reprezentatív felmérés, de jó lenne végre valódi női tapasztalatokat olvasni a témában az általuk a saját életükben megtapasztalt pontosan kiszámolt átlagmérettel.


Köszönöm, ha részt vesztek a kis kutatásomban, valódi értékeket írtok a saját tényleges tapasztalataitok alapján, ezzel hozzájárultok a nagy péniszméret-diskurzushoz, és segítetek reális képet kapni a témában.



2022. szept. 4. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig kb.13 cm volt a legkisebb és olyan 18 a legnagyobb. Számolj átlagot. Kb.18pasival voltam.
2022. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
#1 te hányas voltál matekból? Ebből hogyan akarsz te átlagot számolni?
2022. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A két férfiból kiindulva, akivel együtt voltam 15 cm.
2022. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 pasival voltam eddig

Ebből volt egy 13cm egy 15cm és egy 19cm

Onnan tudom hogy volt orvosos szerepjáték is

2022. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es es melyik volt a legjobb?
2022. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első kapcsolatom, a páromé 18 cm. De nem hiszem, hogy ez lenne az átlag.
2022. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem méret fétisem van. Szerencsére összehozott az élet pár 20 cm feletti mérettel, imádtam.

De átlag méret szerintem 15 cm kb.

A vastagság többet számít azt mondják.

2022. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!