Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Családtaggal erotikus álom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családtaggal erotikus álom?

Figyelt kérdés

Tapasztaltatok már ilyet? Hogy reagáltatok?

N



2022. szept. 5. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Soha nemtörtént ilyen. Szerintem undor fogna el nagyon..
2022. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

előfordult már.

semmit. az agy mindenféle hülyeséget összekombinál. mintha úgy írnál szöveget, hogy minden mondatot más könyvből szedsz.

2022. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcséddel, vagy apáddal?
2022. szept. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesmi soha sem szó szerint értendő.

A szex lehet kötődési igény, ami nincs kiélve. Vagy tényleges vonzalom valamelyik tulajdonsága felé.

2022. szept. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor volt, volt higy felizgulva ébredtem
2022. szept. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyámmal volt erotikus álmom 17 éves lányként, de azért, mert szexuálisan túlfűtött tini voltam, akihez épp aznap jött át egy fiú és napokig nem elégítettem ki magam, hogy mikor jön és ő csinálja, akkor extra jó legyen

De aztán nem lett semmi ilyesmi belőle, de majdnem orgazmusom volt az álmomtól és kicsit furán éreztem tőle magam😅

2022. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
kamasz fiúval egy nő sem álmodott?
2022. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

huszonéves koromban volt egy nagyon intenzív álmom a húgommal.. amikor felijedtem úgy feszített a farkam mint még soha.. talán a tabu érzése miatt történhetett nem tudom, ami a lényeg, h azokban a napokban nem nagyon beszélgettem a húgommal, nem mertem megjelenni előtte, na de ami nagyon furcsa volt, h ő is látványosan került engem.. nem mertem rákérdezni de teljesen máshogy viselkedett velem mint ahogyan általában szokott.. ez nála is csak pár napig tartott aztán miden rendeződött utána..

nem szoktam ezekkel a szentimentális dolgokkal foglalkozni, de így visszagondolva azt se tartom kizártnak, h aznap éjszaka ő is ugyanazt álmodhatta mint amit én..

2022. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!