Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feltételeznél ilyesmit nőkent?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltételeznél ilyesmit nőkent?valaha átfutott az agyadon?

Figyelt kérdés

hogy minden szándekos provokació ellenére szexualisan izgalmat valtottál ki a kamasz fiadból?

pl bugyiban látott,és érezted a nézéseből,hogy tovább gondolhatta

nem szexuális kapcsolatra gondolok,csak mint vizuális inger

Tudom,normális családban nincs ilyen stb..de néha az ösztön felülirhatja a normalitást



2022. szept. 6. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Az nagyon beteg, ha valaki a saját anyjára gerjed.. Ott nagy a baj... Pszihologus vajon segíthet ?
2022. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
1# Fejlődés során természetes dolog hogy az anyukád/apukád lesz az első szerelmed. Meg ha 12-14 éves vagy akkor minden nőt és férfit megnézel, tudod, tombolnak a hormonok.
2022. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen nem jutna eszembe (mert még gyerekem sincs), de az öcsikém barátainál gyakran volt, hogy lelkesen kukkoltak amikor bugyiban voltam.
2022. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Nos nincs fiam .

Viszont ha lenne és kamaszodna

Nem vagyok annyira aberrált beteg állat hogy ilyenen fotózzak


A másik hogy nem tudom De nálunk alap hogy be csukom az ajtót illetve kulcsra zárom ha öltözök


Meg ha valahova be akarok nyitni előbb kopogok

2022. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

2es akkor lehet hogy rosszul fejlődtem mert soha nem voltam szerelmes Apámba ..

Jézus Isten 🤮🤢🤦‍♀️

2022. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ultraboy válasza:
84%
Igaz én srác vagyok és anyám látványa sokszor felizgat. De pusztán a látvány hogy milyen jólnézki,feneke például. De csak ennyi. Hiába tagadja mindenki, hiába fujjolja mindenki, családon belül is megnézik egymást a tagok, ez ösztön. Csak annyi hogy nem mennek tovább testi kontaktusba
2022. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
14%
Hát ne haragudj, de ha bármennyire is felizgat az anyád, akkor sürgősen menj el pszichológushoz, pszichiáterhez, mert ez nem normális.
2022. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kimondottan jó kapcsolatom volt anyámmal. Nem volt ebbe semmi rossz! 😊
2022. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem gondoltam még erre ha a fiaim előtt bugyiban, melltartóban mászkálok,kiválthatok belőlük szexuális izgalmat.

A nézésükböl nem vettem észre semmit. Csak úgy rám néznek, beszélgetnek velem, mintha ruhában lennék.

2022. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Fiam rám szól, hogy öltözzek fel, ha átlátszó v túl szexi cuccban vagyok.
2022. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!