Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszútávon az elfojtott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon az elfojtott vágyaknak lehetnek valamilyen negatív következményei?

Figyelt kérdés
Például 24 évesen soha nem ismerkedtem a lányokkal, nem beszélgettem velük és valamilyen szinten szándékosan távol tartottam magamat tőlük hiszen sohasem éreztem magamat méltónak hozzájuk. Gyermekkoromtól kezdve az a tudat él bennem,hogy kevés vagyok hozzájuk és úgysem kellenék nekik. Emiatt a szexuális vágyamat is minden nap elfojtom és már tíz éve mondogatom magamnak folyamatosan,hogy nem kellenék senkinek sem hiszen csúnya vagyok.

2022. szept. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
igen. lelki egészség szempontjából egy erős késztetést következetes elfojtással menedzselni hosszú távon nem a legjobb. sőt már most is eléggé lelkibetegnek tűnsz.
2022. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hanem már van. A leírásod alapján mérhetetlenül szorongsz, gátolva a normális, kiegyensúlyozott társas kapcsolatok kialakításában nem csak a szexualitás terén, de feltételezem az élet minden területén is.

Keress fel egy jó szakembert!

2022. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind a ketten nagyon jól látjátok. Sajnos ez így is van ahogyan leírtátok.
2022. szept. 6. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy baromság amit leírsz. Mindenkinek jár a boldogság.Ugyanolyan méltó vagy egy nő szeretetére mint bárki más. Nem siránkozni kell,menj el edzeni,pattintsd ki magad mint én,ez önbizalmat fog adni ami meg is látszik majd rajtad. És özönleni fognak a nők ezt garantálom ✌️
2022. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy negativ következménye, hogy sok idöt és pénzt kell szánnod jo pszichiáternél a gyogyulásodra.
2022. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen spanom. hiába rugdossuk h mit kellene csinálnia, egyszerűen balf*sz. 32 éves és soha nem volt nője. nem is lesz szerintem
2022. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így lettem cuckold, de a párom szerencsére ebben is partner :))
2022. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!