Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb lenne az önbizalmam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb lenne az önbizalmam, boldogabb lennék ha lenne barátnőm meg lenne rendszeres szexben részem?

Figyelt kérdés
23 vagyok és még szűz:(
2022. szept. 7. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Önbizalom neked mihez kell az életben? Csak mert barátnőhöz biztos nem. Ahhoz kinézet kell, pénz meg nagy fasz. Boldogabb sem lennél, nők nagyon durvák sajnos, inkább csak még rosszabb lenne. De persze a te dolgod...
2022. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem minden esetben, de valószínűleg igen. De ez így egy ördögi kör szóval neked most nem aktuális.
2022. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Önbizalom nélkül aligha lesz barátnőd. Dolgozz rajta, nem lehetetlen! Én is 24 éves koromig szűz voltam.
2022. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, csak éppen pont fordítva működik a dolog... 0.0 önbizalommal, kisugárzással elég nehéz mutatvány csajozni. Szóval a #3-as tanácsát fogadd inkább meg, nem lehetetlen 20x évesen sem!
2022. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha lenne barátnőd, akkor nagyobb lenne az önbizalmad. De ahogy fentebb is írták, a barátnő megtalálásához már alapból kéne önbizalom is. Ez olyan, mint a pattanásosság. Bizonyos tinik azért stresszesek, mert pattanásosak, és azért pattanásosak, mert stresszesek.

Visszatéve az önbizalomszerzésre... Az önbizalom nem olyan dolog, amit meg tudnál venni. Az önbizalom olyan, mint az elismerés, mert ki kell érdemelni.

Akinek alapból nincs önbizalma, annak azt tudom javasolni, hogy elsősorban keressen magának olyan elfoglaltságokat, amiket nem csak élvezni tud, és ezért lelkesen képes róluk beszélni, de még jó is bennük, mivel számára tanulhatók.

Ezzel növelheted a lexikális tudásodat is, ami szintén nem hátrány, ha el akarsz bűvölni egy nőt. Ha kérdez, legyen miről beszélned. A mondanivalód mindig legyen egyszerű, de mégis értelmes, hogy a kiszemelted véletlenül se unatkozzon. Legyél sokoldalú, változatos, hogy mindig tudj olyat mondani, amivel megtartod az érdeklődését.

Ha ezeket a dolgokat képes vagy elsajátítani, akkor már van esélyed. 😉

2022. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Egy idő után nem biztos. Házas vagyok, 6 éve és a nejem már nem ad plusz önbizalmat. Megszoktam, hogy van. Ez nem biztos, hogy jó, mármint ha az ember megszokottnak, természetesnek veszi a szerető társat.

Őszintén szólva nekem az adna önbizalmat ha pozitív visszajelzéseket kapnék idegen nőktől, vagy ágyba tudnám vinni őket, de ezt csak feltételesen mondom, mert szeretem a nejemet, nem csalnám meg.

Szóval, szerintem az önbizalom nem a kapcsolatból fakad, hanem abból ha meghódítasz valakit.


34/F

2022. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Önbizalmad magadtól kell hogy legyen, ne egy barátnő adja neked.


Egyébként meg egy barátnőhöz is nagy önbizalom kell, szóval tessek elmenni edzeni, keress sok pénzt, haladj az életben.

2022. szept. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18 eves koromig nyomingernek ereztem magam, akinek soha nem lesz baratnoje. Nem mertem a lanyoknal kezdemenyezni, ha veletlenul megis, tok nyominak ereztem magam es soha nem jott ossze semmi. Él tanulo voltam atlagos kinezettel.

Aztan egyszer egy csaj felfigyelt ram, mai napig nem tudom, hogy tetszettem neki vagy csak jopofanak tartott, de elkezdtunk emailezgetni szamtech szakkoron. Eloszor csak semleges dolgokrol aztan mar delutanonkent beszelgettunk is a terem elott, majd egyszer csak eljott velem a buszhoz, amit halaistennek lekestem, igy egesz este setaltunk a varosban (keson jott a kovetkezo busz).

mielott elbucsuztunk volna nekinyomott a falnak es megcsokolt.

onnantol mintha God modba kapcsolt volna az onbizalmam, mar nem volt semmi lehetetlen. Miuta szakitottunk mar nem voltam gatlasos a noknel, tudtam mit talalok a bugyiban es hova kell dugjam a sajatom. Tudtam, mit kell nekik mondani, hogy megkapjam oket.


NEm tudom, ha akkor ott nem csokol meg, mi lett volna velem, mikor jottem volna valaha is ossze barkivel is, de engem az inditott el az uton.


neked csak annyit javaslok, amit 7-es irt:

bar ertem, hogy ez frusztral es nekem is segitett, de NE ettol legyen vagy ne legyen onbizalmad. Jarj el edzeni, keress normalisan, haladj az eletben es jarj nyitott szemmel;)

2023. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!