Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kéne ahhoz a nőknek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kéne ahhoz a nőknek, hogy el tudják hinni?

Figyelt kérdés
Mármint elhinni azt, hogy sikeresen és kíméletesen tudok femcelteleníteni (anélkül is hogy elvenném a szüzességüket)?
2022. szept. 8. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Na mesélj, hogyan tudsz femcelteleníteni.
2022. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán először fel kellene építened a femceltelenítő brandet. Roadshow-k, tv-s megjelenések, saját weblap, hírlevelek, telefonos appok, könyvek és akkor hinni fognak neked.
2022. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, csak egy példa, ő pl. a saját yoga brandjét építette fel, elég sikeresen:


[link]

2022. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es most nem az a lényeg hogyan tudok. Amúgy kimondottan kellemesen és szórakoztató módon ;-)


2-es, a tata menő. De nekem van munkám, femceltelenítés max keresetkiegészités lenne. Mellesleg nem értek a jógához, és azt azért lássuk be, hogy a jógazás iránti vágyat sokkal többen vállalják fel, mint azt hogy gondjaik vannak a pasizással, intimitassal, vágyaik megélésével. De azért köszönöm hogy írtál 🙂

2022. szept. 8. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Mivan !? Mit csinálni?
2022. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Jaj de nagyon öreg vagyok. Mi a frászról van szó?
2022. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az hogy vonzónak tartsanak, de túl nagy arccal meg ennyi idegen hülye kifejezés használatával ezt elég nehéz lesz elérned 😂
2022. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy ennyi idegen kifejezés? 1db neked már sok? 🤔 Ezek szerint a femcelek kognitív képességekben is alulmúlják az átlagot...


Szerintem nincs baj a külsőmmel. Nyilván nem rám tekeri minden tini a csiklóját éjszakánként, de azért hozok egy vállalható szintet

2022. szept. 8. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!