Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Háyn évesen untad meg hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háyn évesen untad meg hogy nem kellesz a nőknek a külsőd miatt?

Figyelt kérdés

26 vagyok és már régen belefáradtam olyan 23-24 éves korom környékén. Bárkinél próbálkozok az a válasz: nem vagy szép, nem vagy helyes, nem vagy szinaptikus stb, stb.


Elegem van hogy az arcomon nem tudok változtatni még plasztikáztatással sem! Elegem van hogy nem kellek senkinek. Rendkívül kiábrándító, frusztráló mert így még gyúrni sincs motivációm, mert akkor is egy ronda ember leszek kigyúrva. Semmi több. Elegem van, hogy körülöttem már minden nekem tetsző lány már barátja van vagy férjhez ment, persze valami jól prosperáló bunkóhoz.


Nem hiszek már semmilyen istenben, inkán freudistának mondanám magamat, szerintem abban igaza volt Sigmund Freudnak, hogy a szex mozgat mindent.

Az önmegvalósítás része, segít az önértékelésben stb.


Most egy hozzám hasonló, önértékelési zavaros, kishitű, depresziós embernek milyen legyen ez életfelfogása mikor ezeket tapasztalja:, hogy aki ronda az senkinek nem kell, sőt az átlagos sem.


Más is van aki belefáradt ebbe a végeláthatatlan kudarcsorozatba? Sokan vagyunk?



2022. szept. 10. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Add lejebb a kulsovel szemben tamasztott elvárásaidat!

Szívesen


Udv, egy ronda nő

2022. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
4 évesen, amikor anyámék beadtak a lelencbe mert csúnya vagyok
2022. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Velem nem a külső a legnagyobb probléma, hanem a szociális és kommunikációs készségek kifejletlensége. 20 éves korom óta tudom ezt magamról, de most 26 évesen még mindig szenvedek tőle. Nem tudok változtatni, már annyiszor próbáltam, de nem megy.
2022. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4#-es elég kicsi
2022. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne panaszkodj.K.rva unalmas s normális embert is elijeszt..Az élet igazságtalan?Igen!Jó reggelt!Kezd valamit az életeddel..Akkor tanulj,légy sikeres,keresd meg a saját boldogságod..30+ évesen ritka szánalmas olvasni hogy a 20-as generáció mennyire egy életképtelen .
2022. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha lenne ö bizalmad, céljaid, adnál magadra... akkor biztos, hogy lenne sikered a nőknél.

Itt a baj nem az arcod, hanem minden más. Ki akar olyan partnert, aki annyira sem jépes, higy összekapja magát, csak kifogásokat jeres és tele van negativitással?

Saját magad legnagyobb ellensége vagy, és minsen így narad addig, amíg nem kapod össze magad.

Ja, siránkozni, mindenkit hibáztatni, szt mindani nem a te hibád, mert ez neg az így működik? Akkor hajrá, folytasd, de ez az egész csak rajtad múlt.

2022. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

“Elegem van, hogy körülöttem már minden nekem tetsző lány már barátja van vagy férjhez ment, persze valami jól prosperáló bunkóhoz.“


Idáig volt “érdemes” olvasni, persze aki szép meg sikeres az rögtön köcsög is, tipikus incel hiszti és irigykedés. Ugorhatunk a következőre.

2022. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Most te mit vársz el?

Mert lehet pl. tetszel egy dundi lánynak, és arra meg majd kijelented, hogy "fúj, dagadt nem kell"...

Azért az is fontos információ, hogy a te elvárásaid a másik felé mienek.

Egyébként szerintem amit írtál hülyeség. Volt több párom is, és olyan srác is, akinek tényleg nagyon pattanásosan ''gráteres" volt az arca, és teljesen hidegen hagyott, mert szerettem...


Szerintem az elvárásaidat is vidd le, és saját magad önbizalmán is alakíts amikre vannak igen jó gyakorlatok.

2022. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy öregszel lesz egyre könnyebb. Én se voltam vidám gimiben meg egyetemen, amikor az összes jóképű haverom jobbnál jobb nőkkel volt tele én meg rondaként nem tetszettem nőknek. Nálam 𝟯𝟬 𝗸𝗼̈𝗿𝘂̈𝗹 változott meg a dolog, tudatosan elkezdtem kerülni a nőket. Nem találkozom haverjaimmal, ha nők is lesznek ott. Utcán soha nem nézek nőkre, BKV-nen nem állok meg nők mellett, ha elkerülhetetlen a helyzet (pl. velem szemben áll meg BKV-n...), akkor előveszem a telefonom és olvasgatok valamit vagy akár leszállok és megvárom a következőt. 1-2 év alatt elég prímán ki tudod zárni a nőket. Manapság már nem kell tudatosan figyelnem ezekre, észre se veszem őket. De az biztos, hogy mondjuk 23-25 évesen ha valaki ezt mondja nekem, akkor csípőből az lett volna a válaszom, hogy "de nekem akkor is sokkal rosszabb". Azt nem tudom, ha nem kezdem el tudatosan kizárni őket, akkor még ma is kínlódnék-e velük vagy ez egy természetes folyamat a kor előrehaladtával. De akárhogy is, nekem ez működött.


Viszont szinteden levő nőd bármikor lehet, ezt ne felejtsd. Nekem is lehetett volna már pár úgy, hogy meg se kellett erőltetnem magam különösebben, ugrottak maguktól minimális hülyítésre is. Régen kíváncsi voltam, miért van az, hogy szép nők állandóan lepattintanak, holott papíron a humor/intelligencia a legfontosabb így fogtam aztán megnéztem, ha ugyanazt csinálom átlagos/ronda kinézetű nőknél mint szépek esetén, akkor azzal mire megyek. Maradjunk annyiban a különbség szignifikáns volt ;). Ez utóbbi is mondjuk sokat segített elengedni az egészet.

2022. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!