Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Választanod kellene: magasabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanod kellene: magasabb szeretnél lennél és nagyobb péniszt is akarnál, melyiket növelnéd meg: a magasságodat, vagy a nemiszerved hosszát, vastagságát? És miért?

Figyelt kérdés
Indoklás 5p. :)

2022. szept. 11. 13:37
A kérdező szavazást indított:
A magasságomat.
A péniszem hosszát.
29 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
A magasságomat,mivel nincs pöcsöm.
2022. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 vkornel ***** válasza:
74%
Egyiket sem! Mindkettővel elégedett vagyok!
2022. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
A meglévő 185 centiméteres magasságomhoz nyilván a péniszem hosszát növelném meg. Azt is maximum 2 centivel.
2022. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Magasságommal elégedett vagyok (180), viszont a péniszemmel kevésbé, ott egy pár centi jól jönne (azért hogy átlagos hosszúságú legyen), illetve vastagságban is nőhetne.
2022. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Inkább agyat növessz a baromságokon agyalás helyett! -.-
2022. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A helyzet ahogy írtam hogy magasabb szeretnél lenni és nagyobb péniszt is akarsz. Nem azt írtam hogy ha elég magas vagy akkor és ha elég nagy a himbilimbi de kicsi vagy...


Csak abba gondolj bele hogy ha elég magas vagy de nagyobb péniszt akarnál akkor miért kérdezném meg hogy melyiket választod.. hmm

2022. szept. 11. 13:59
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
A péniszmeret nekem jó ahogy van.(17.5 cm), magasság lehetne mondjuk 2 centivel több, de igazából elvagyok 177 centivel is.
2022. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Inkább a barátnőtök igényeivel foglalkozzatok, mintsem melyik férfi mekkora farokra vágyik. Hál Istennek, hogy nő vagyok, mert komolyan frusztráló lehet egy életet úgy leélni, hogy mindig a farkam méretén aggódok...
2022. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetném, a magasságomon változatnék. 170 cm magas vagyok, ugyan a péniszem sem nagy (14,5/4,3), de a külső kinézet sokat számít. Egy magas fiút kisebb pénisszel előbb választanak a nők, mint egy alacsonyat.

Dehát ez van, így születtem, ezeken nem tudok változtatni...

2022. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8. nem akartam a szájukba adni a választ.

De az egyik az lett volna, hogy a bnőm már megszokta hogy közép magas vagyok, így hogy neki jobb legyen a péniszemet.


De látom ez így nem jutott el hozzád hogy valaki azért akarhat nagyobbat mert a barátnőjének jobb legyen. Elég magábafordult lehetsz így női létben ha ez így nem jön le neked.

2022. szept. 11. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!