Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy a ducibb nők több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a ducibb nők több mindent megtesznek szexuális téren ? Odaadóbbak az ágyban ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem
2022. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem igen.
2022. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a formában nem igaz. Az viszont igaz, hogy ha egy nő leakaszt egy szinten felülit, akkor lesi minden szavát, kiszolgálja mindenben legyen az dagadt, vékony de ronda vagy átlagos akivel leállt egy jóképű faszi... Viszont, ha egy dagadt nő leáll egy kinézetre azonos szintű faszival (szinten alulról egy nő se választ magának faszit), akkor ott aztán nem lesz semmi többlet az ágyban meg sehol.
2022. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom. Nem vagyok duci, se kövér, én magam alá választottam férjet és mindent megkap
2022. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van tapasztalatom 2 duci nővel is. Az első nálam pár évvel fiatalabb volt és barátságból indult ki. Én nem igazán vonzódtam hozzá külsőleg, de neki nagyon bejöttem... történt egy nap, hogy kanos voltam és felhoztam a témát. Megbeszéltük, hogy semmi érzelem csak huncutkodás. Na ő aztán nagyon odaadó volt. Teljesítette minden kívánságom.


Másik nő pedig jócskán idősebb volt nálam és komoly kapcsolat volt (én hülye). A szex annyira borzalmas volt, hogy elvesztettem a hitem a kövérebb nőkben. Kb. szétterült az ágyon és elvárta, hogy mindent én csináljak. Kiráz a hideg, ha visszagondolok rá.

2022. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom szerint igen.

De lehet más nem így tapasztalta...

2022. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
59%
Igaz!! Kövér milfek örülnek már ha rájuk nézel! és leápolnak mint a szopós malac! Kapcsolat melett full diszkrétek, mer örülnek hogy jut nekik valami.
2022. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Ebben a formában nem igaz! Nyitottság, személyiség és annak függvénye mennyire kötődnek az adott pasihoz. Ez meg testalkat-független.
2022. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalatom alapján igaz.
2022. szept. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2022. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!