Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az ciki egy fiúra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ciki egy fiúra nézve, ha nyalás közben "spontán" elélvez, annyira felizgul tőle? Hogyan reagálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tegnap ez történt velem. Megvártam amíg elélvez a barátnőm aztán gyorsan kiszaladtam a mosdóba és alsógatyát cseréltem így nem vette észre... csak csodálkozott hogy utána szex közben sokáig bírtam :D


Utólag azon gondolkoztam h elárulhattam volna neki milyen "baleset" történt. De nemtom, lehet hogy cikinek tartotta volna?

Még nemrég óta vagyunk együtt és szex is csak pár hónapja van.


2022. szept. 14. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitöl lenne ciki? Probáld megmagyarázni!
2022. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként nem vagy gyorstüzelő akkor vicces baki talán még imponáló is.


De ha a szex is gyorsan lemegy akkor elgondolkoznék mit várohatok el a másiktól.

Mondjuk szép hogy kb egyből utána ment a szex is :D

2022. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom h órákig bírom, de ki az esetek nagyobb részében be tudom várni őt az elélvezéssel. Viszont azért más kicsit hamarabb elélvezni szex közben, mint beleélvezni az alsógatyámba.. eléggé szégyen érzetem volt utána.
2022. szept. 14. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha 1 hete nem volt se recska se nő, akkor elő szokott fordulni, én ilyenkor simán felállik és a cdaj testére élvezek aztán elken rajta és miközben maszírozom bele a bőrébe a kezeimmel, tovább nyalom, ez amúgy eléggé fel szokta izgatni a partnereim
2022. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
De mit keresett rajtad az az alsógatya nyalás közben?
2022. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, de a lány az arcomon lovagolt és egyszerre élveztünk el, rajtam pedig nem volt nadrág.

Nálunk nem volt ciki, tetszett is neki. Utána dugtunk is.

2022. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ciki ha a lány szeretne utána dugást is de már nem megy. Ha ki tudod elégíteni a partnered akkor tökmindegy mikor élvezel el és hányszor.
2022. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond.
2022. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hizelgő!

De lehet tul öreg vagyok...

2022. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
xd
2022. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!