Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,lányok asszonyok. Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,lányok asszonyok. Az miért van,hogy érzéki nyalásra keresek partnert és mindenki csak keményen dugni akar,hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mert azoknak a nőknek a nagy része, akik szexpartnerkeresésre adják a fejüket, többségükben arra vágynak, hogy végre valaki rendesen megcsinálja őket, mert többnyire ez az a dolog, amit otthon nem kapnak már meg...

Nagyon elenyésző, aki csak nyalatna, de persze azért olyan is akad, úgyhogy kitartás!

2022. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én értem,

Én se feleséget keresek… csak némi igényesség jó lenne..

Persze az érzéki rész után jöhet más is de kezdjünk már bele normálisan

2022. szept. 14. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
A kérdésedből az jön le, hogy csak nyalni akarsz. A nőknél ez azt jelenti, hogy dugni nem tudsz/akarsz. Amúgy az "igényesség" fogalom hogy jön ide? Mi köze a vágyakhoz? Ne viccelj már!
2022. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-mas

Nekem olyan nő nem kell aki egyből lemegy kutyába és durr bele..

Vagy autóba van 5 perce…

Az első hozzá szóló megértette a problémám..

Akkor, hogy érthető legyek..

Ismerkedés, randi,kávé beszélgetés előjáték és utánna jöhet bármi,

Csak ne a bármivel kezdjünk!!!! Sajnálom én ilyen vagyok

2022. szept. 14. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, de a kérdésed egyáltalán nem erről szólt. Döntsd el, hogy mit akarsz.
2022. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Én vagyok az 1-es, és a 3-as is...

Nincs azzal semmi baj, hogy te így akarod, ez így a nőknek is megfelelne, hidd el, csak egészítsd ki a leírásodat, hogy mindent is csinálnál, nem csak nyalni akarsz, aztán találni fogsz!

2022. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak szexpartnert keres,mert mondjuk van családja,az nem fog veled ismerkedni,lassan kezdeni.
2022. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!