Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak vagy a nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak vagy a nőknek erősebb érzés a vágy a szexre?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Férfiak
Nők
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak akkor tudhatnánk meg, ha ugyanannyi munkába kerülne szexhez jutni egy nőnek és egy férfinak. Nekem nőként max. egy telefon, nem volt még olyan soha, hogy szexelni akartam volna, de nem volt rá jelentkező.
2022. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó neked utolsó, nekem nőkènt volt olyan időszak hogy èvekig nem szexeltem.
2022. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GFman ***** válasza:
Szerintem nő-nő és pasi-pasi között is van különbség. Közeli nő ismerősöm mesélte nemrég, hogy a lánya panaszkodott neki a pasijáról, mert nem akarja csak kb. heti 1-szer.31 évesen vibrátort vett a csaj magának, hogy legalább azzal el legyen.Szóval ez nem mindenkinél attól függ, hogy milyen nemű.
2022. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!