Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tisztességes dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tisztességes dolog az, ha fizetek a szexért amiatt, mert a nő nem hajlandó velem ingyen lefeküdni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 19:55
1 2
 1/13 Csicuki ***** válasza:
73%
Egyszer egy bőlcs azt mondta hogy ingyen punci nincsen tehát ha bekegondolsz egy párkapcsooatban is fizetnél csak máshogy nem feltétlen konkrétan pénzt adnál érte.
2022. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem tisztességes, hanem nevetséges. A báttya nem csinál ilyet, meg már írni se írok már nőkre, majd ha akarnak valamit ők írnak, én meg csak válogatok, hol futok én már nők után, nézem a tindert 30 üzenet, én meg csak láttamozok a gyászba.

Nők még egyszer mondom, ne írjatok privátot mert nem írok vissza

24

8x bajnok

2022. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Na ezért van ennyi csóró faszi 😂😂😂
2022. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
#1 Egy óra 30 ropi. Ez havi szinten min 900e Mátyás mert hát minden nap kell a pina. Egy kapcsolat azért ennél jóval ócsóbb.
2022. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Házas kollégáim kéthetente egyszer b@sznak köbö. Az is olyan amilyen. Ha meg válna az asszony akkor meg vinne mindent amit csak tud. Nem olyan nagy üzlet ez se.
2022. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kapcsolat azért ennél jóval ócsóbb."

Az igaz, hogy jóval olcsóbb egy kapcsolat, csak ugye ott azt kell számolgatni, hogy mire egyáltalán eljutsz az "eseményhorizontig", addig mennyit költöttél? Ha meg sikertelennek bizonyul a kapcsolat, akkor mennyi pénzt dobtál ki az ablakon? Sajnos az árak csak emelkednek... 😥

2022. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Csicuki ***** válasza:
100%

#4

Az, hogy mi és mennyibe kerül teljesen más kategória. Itt én csak azt állítom, hogy ingyen punci nincsen.

2022. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Jaj istenem
2022. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
🥱🥱🥱😂😂😂
2022. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Egy férfi bekopog egy örömlányhoz.

-Szia! Mennyi nálad egy dugás?

-10000Ft./orál, anál, vaginál/

-Én 20000Ft-ot adnék ha megegyezünk, de van egy kis heppem, kicsit szadizom szex után a csajokat!

A lány belegondol, hogy azért csak dupla lóvé, és belemegy!

-A fickó irdatlanul megdugja a lányt, aki élvezi is nagyon a szexet. Elmennek mindketten. Erre a fickó elkezdi verni a csajt. Ez sem volt ismeretlen a lánynak. De egy idő után már unta nagyon.

-Hé! Fószerkám! Meddig akarsz még verni?

-Ameddig vissza nem adod a 20000Ft-omat!

2022. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!