Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, akiket érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, akiket érdekel az anál. Milyen érzés volt amikor elösször ujjaztad magad egyszerre punciba meg seggbe? Illetve tetszett vagy nem annyira?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólna a kérdésem akik fiatal lányok és mèg nem szexeltek anàlba. Illetve kort is kérnék

2022. szept. 14. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

*elösször


Ez már fáj nekem is

2022. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én nyitott vagyok...de, hogy magamnak????? 🤮🤮🤮🤮 Te hulye vagy?
2022. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
"kort is kérnék"... kérsz róla részletes videós beszámolót is, esetleg áthívjam két barátnőmet is és velük együtt szeretnéd megnézni? 😂😂😂
2022. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as, egy barátnő elég lesz, három nő az már tömeg, és a tömeget nem szeretem.
2022. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Isteni finom izgalmas érzés volt első alkalommal így csinálni. Sokkal jobb mint csak a puncimat izgatni. Hamar rá is szoktam. 25L
2022. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik az ilyen dolog. Imádom.
2022. okt. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm mondta, hogy ő úgy szokta és nagyon kellemes érzés, jobban élvezi úgy a masztit. Elsőnek mikor kipróbáltam furcsa volt meg kellemetlen, de miután sikerült ellazulni már egész jó volt és tényleg izgibb a maszti is.
2022. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
21/L Kellemes érzés. Ha punciba ujjazom magam nem tudom magam kielégíteni. Csak csiklóizgatással. De amikor análba ujjaztam magam 5 perc alatt elmentem. Szóval lehet ki próbálom majd az anált a pasimmal.
2022. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

#8

Az én csajom is ilyen, csak csikló kézi izgatással élvez el, de nem lehet semmi a puncijába, viszont azt szokta kérni egy ujjam legyen a fenekébe, mert úgy nagyobbat élvez.

2022. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!