Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavarna, ha ez lenne az előjáték?

Figyelt kérdés
Sajnos nem bírom sokáig visszatartani a spricct, de ha előtte kiverem, a második már tovább tart. Szóval, ha minden egyes alkalommal ez lenne az előjáték, hogy a nektek kellene játszani vele, elfogadnátok?

2022. szept. 15. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, imádok játszadozni vele és én szeretem ha hamar elélvez a pasi mert az olyan érzés, hogy nagyon jó vagyok és ezért élvez el hamar. 🙂 L
2022. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így csak jó, duplán jó. Feltéva, ha a pasi bírja utána, mert van akinek orgazmus után el megy a kedve egy időre.
2022. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Az előjáték kölcsönös, nem nagy gond ha hamar elsülsz HA utána gyorsan ismét tettre kész vagy. Ha eldurransz és utána fél órát kell várni mire megint egyenesbe állj azt nem fogja csak olyan nő tolerálni aki érzelmileg erősen kötődik hozzád.
2022. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs. Nálunk is van úgy, hogy először orál van, és utána rendes szex. Ha 2. Menetnél nem sülsz el 1 perc alatt nem hiszem, hogy probléma lesz.
2022. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

És te közben mit csinálsz?

Foglalkozol a lánnyal vagy Ő csináljon mindent

Mert ha az utóbbi akkor köszi nem kérek belőle

2022. szept. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!