Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben az esetben mit csinálnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit csinálnátok? Ez jelenthet többet?

Figyelt kérdés
Szóval a sráccal a 3. randink volt, de eddig mind a kettő ilyen több órás beszélgetés volt, és nagyon szimpatikusak lettünk egymásnak. Aztán a 2. végén hazakísért, először a kapuig, majd az ajtóig, és aztán egészen a hálószobáig. 😅 Behatolás nem volt, mert én még nem szerettem volna, de kölcsönös orál volt, meg egy kicsit ujjazott is, mert azt mondta, hogy addig nem megy el amíg nekem nincs orgazmusom. Ő volt az első férfi akivel elélveztem.😅 Szóval utána még dumáltunk, és kb hajnali 2 után ment el. Aztán elhívott moziba, ahova mondta, hogy szoknyát vegyek, ha lehet, és végig a film alatt a combomat és még a puncimat is simogatta. Alig tudtam a filmre koncetrálni, aztán csak egy csók volt, és ennyi. Szerintetek ez előre mutató? 21N😅

2022. szept. 16. 12:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a csávó nem hogy szeret hanem még szexuálisan illik is hozzád.
2022. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Szerintünk kamuzol. Minden nap előjön egy huszonéves éves leányka aki még sosem élvezett, csak éppen a mostani pasival, és örömében mit tehetne? Megosztja ezt velünk itt a GYK-n... 😂
2022. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szép történet, de azon kívül hogy nekiálltál a naturális részleteket ecsetelni mi is a valódi kérdésed??? Mert a szextörténetedből ez kimaradt 😂
2022. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Neked meg nagyon sok szex lesz az életedben, ugyanígy a férfinak is.

Élvezetek egymást.

2022. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!